Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív melegek, nektek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív melegek, nektek a szőrös vagy szőrtelen fenék jön be jobban?

Figyelt kérdés

Ha az egyik vagy a másik, kifejtenétek miért?


Passzív lennék és kiváncsi vagyok a válaszotokar.



2020. ápr. 23. 09:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
A szőrős jobban izgat, de ha a partner csupasz, akkor azzal sincs semmi gondom. Nem mindenki szereti a szőrt magán.
2020. ápr. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szőrös jobban bejön, de a párom gyakran "meglep" azzal, hogy leborotválja. Ráhagyom mert az ő teste és ő jobban érzi így magát.
2020. ápr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
De, ha a popsit “kenyeztetitek”, akkor sem zavar a szőr titeket?
2020. ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 nonamenickname ***** válasza:
100%

Szerinted? Ha azt szereti hogyha szőrős, akkor miért zavarná?


Nekem a csupasz, a szőrös attól függ, hogy mennyire az.

2020. ápr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Amíg szép kerek falni való segge van passzívomnak, nem érdekel hogy szőrös vagy sem. A lényeg hogy bele tudjam temetni az arcom :D

27/f

2020. ápr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A szőröset jobban szeretem. Számomra az férfiasabb és izgatóbb.
2020. ápr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
A szőrtelen nekem jobban bejön, de nem főszempont.
2020. ápr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

Komolyan mondom, sokáig azt se tudtam, hogy vannak, akiknek szőr nő a fenekén. Annyira cuki, férfiatlan fiúkhoz vagyok szokva... Szempillától lefelé egy szál se. Ha nem nyírna semmit, akkor is max pár pihe.


Aztán egyszer valaki kéretlen megdobott egy képpel a szőrös hátuljáról, azt leste, hogy majd dobom vissza a nyálcsorgató arcocskákat. Próbáltam nem megbántani, de hát nem... Elköszöntünk. Azóta kénytelen vagyok külön mindig kiírni, hogy szőrt nem szeretnék látni. És akkor még én érzem rosszul magam, mert ez úgy hangzik, mintha nekem valami különleges flúgom lenne. Pláne, amikor az ember a nyitó bemutatkozása harmadik mondatában kénytelen erre kitérni. Pedig érezzük, hogy nem odavaló... De nehogy már még én éreztem rosszul magamat! Tisztában vagyok vele, mi munka a szőrtelenítés, jobban, mint egy 60 kilós zsenge 20 éves.


Igen, tudom, hogy "az igaz meleg az igazi férfiakhoz vonzódik, azért meleg", mindenki más pedig a sárga földig le lesz itten pontozva, egészségetekre! Bár tőlem tartanotok nem kell, összetalálkozni úgyse fogunk, mert mióta kibokrosodott az európai ifjúság nyaka, azóta én kizárólag ázsiai fiúkban gondolkozok. Ez van.

2020. ápr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Szőrtelen
2020. ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
szőrös. Nekem az az izgató
2020. ápr. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!