Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » PlanetRomeo-n ha ismerkedsz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PlanetRomeo-n ha ismerkedsz, hogy viseled el, hogy valakit nem érdekelsz aki téged érdekelne?

Figyelt kérdés
És fordítva, hogy viszonyulsz ahhoz, akit te érdekelsz, de nem kölcsönös?

2020. ápr. 24. 23:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Továbblépsz...
2020. ápr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Elmúltam 12
2020. ápr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Ahogy bárhol máshol amikor "nem"-et kapsz. Kultúrember tudomásul veszi hogy nem tetszhet mindenkinek és emelt fővel továbbáll. Azzal foglalkozz akivel kölcsönös a szimpátia és ne azzal akivel nem. Az előbbiből lesz valami, az utóbbiból nem, felesleges időpazarlás rugózni rajta.
2020. ápr. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Felfogom és elengedem.
2020. ápr. 25. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Tanquerey ***** válasza:
96%

47 elmúltam, tisztában vagyok vele, hogy nem a legkelendőbb korosztály vagyok és azt is tudom, vannak külső-belső hibáim. Ha valaki elutasít, nem dőlök a kardomba és akkor sem esek kétségbe, ha valakinek esetleg tetszek és ez nem kölcsönös. Ezek együtt járnak az társkereséssel, nem hinném, hogy emiatt érdemes bárkinek is fennakadni. Tovább kell lépni, előbb-utóbb úgyis lesz valaki, akivel megvan az összhang :)


47/F Szhely

2020. ápr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
A megoldás egyszerű. Elfogadom és tiszteletben tartom a dolgot. Ha pedig bunkón fogadja hogy visszautasítom, akkor nem válaszolok többet. Ez az ő saját szegénységi bizonyítványa. Nem tetszhet mindenki mindenkinek.
2020. ápr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 nonamenickname ***** válasza:
100%
Ha visszautasítanak, akkor tudomásul veszem és ennyi. Max megköszönöm, hogy visszaírt.
2020. ápr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Tudomásul veszem és elfogadom.

Volt már olyan (személyesen), hogy valakinek nagyon bejöttem és nagyon nyomult annak ellenére, hogy nekem nem volt szimpatikus. Na ez elég kellemetlen, mivel tudom, hogy gáz a szitu, így én sem akaszkodok rá, nem ragaszkodom ahhoz, aki nekem kell, de neki nem vagyok szimpi.

Megesik elég gyakran, hogy csak az egyik félnél van meg az a bizonyos szikra, vagy kémia.

2020. ápr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Továbblépek. Sok más srác van még fent planetromeo-n. :) 25f
2020. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Elköszöntem majd töröltem a csevegést
2020. ápr. 26. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!