Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elhidegultunk a parommal nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhidegultunk a parommal nem tudunk mirol beszelgetni/tavkapcsolatba vagyunk most a virus miatt mit tegyunk ha szeretjuk egymast de sokat veszekszunk. Segitseg?

Figyelt kérdés

2020. máj. 7. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Írj neki levelet kézzel. Ez romantikus és nincs esély hogy összekapjatok, írj neki valami szép romantikusat hátha attól felpattan a szikra
2020. máj. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A digitális kommunikáció azért nem fogja tudni soha kiváltani a valódi élő kommunikációt mert nem látjuk egymást, nem érezzük annyira a partner hangsúlyát és ez félreértéseket, veszekedéseket szül.

Próbáljatok kevesebbet chatelni, és többet találkozni most már lassan nem lesz annyira tényező a vírus helyzet, és megoldódnak a dolgok.

2020. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ez meg lehetetlen mert o kulfoldon dolgozik en meg most M.o. Vagyok!
2020. máj. 7. 20:10
 4/4 -remete- ***** válasza:
100%
Azert írj levelet mert sokkal személyesebb. Ha külföldön van a levél oda is elér. Anno kanadába leveleztem a barinömmel. Beleírtam csókkal zartam le e levelet szívembe zártam minden veled töltött másodpercet. Amkior kinyitottad a borítékot, hozzád repültem és karjaimban tartottalak. Sose volt köztünk veszekedés aztán ő kint maradt ha lett volna bennem elég bátorság mentem volna vele. De mivel szerettem elengedtem szépen.
2020. máj. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!