Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Mikor és hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Mikor és hogyan vesztettétek el a szüzességeiteket?

Figyelt kérdés
Privátban is írhattok!

2020. máj. 13. 14:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
17 évesen, egy akkor 32 éves férfival. 29/f m
2020. máj. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

18 évesen vertük ki együtt először egy sráccal, aki 14 volt akkor.

20 éves voltam amikor először volt orál és anál egy 50 éves pasival.

2020. máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Még sajna nem volt szerencsém. Pár hónapja izgat a dolog, hogy dugjak srácot, de a korona miatt még nem lett semmi.
2020. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
13 évesen nyilvános wc-ben.
2020. máj. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Bandita71 ***** válasza:
61%
Kórházba kerültem kisebb rutin mútét miatt 12 éves voltam. Akkor a szex nálam még ismeretlen volt épp, hogy elkezdtem felfedezni a testem, volt már merevedésem, de csak játszottam a kukimmal semmi több. Egy 6 ágyas szobába tettek, ahol a későbbi barátom akit Daninak hívtak volt a legidőssebb. A többiek akik kb. velem egykorúak voltak. Mondták készüljek fel, hogy este Dani meg fog nézni ruhátlanul ő a főnök és mindenkinek át kell esni rajta! Akkor féltem nagyon mi fog történni. Mikor el jött az este oda jött hozzám a srác és mondta ha nem teszem amit mond meg fog verni, mivel féltem nem elnnekeztem! le kellet vennem a ruhám. Nagyon izgultam és minden porcikámmba remegtem. Elkezdte simogatni a testem és kérdezte, hogy szoktam már zsibizni? Mondtam hogy azt se tudom mi az! ezután fogdosta a kukim. ekkor valami bizsergést kezdtem érezni amit sose éreztem még előtte és érzetem kedz fel állni a farkam! Azt mondta a srác te vagy az én emberem te vagy az első akinek ilyenkor fel állt! Át hívott az ágyához és lefektetett fölém hajolt és a szájába vette a farkam hihetettlen jó érzés volt a farkam majd szét durrant és addig csinálta még el nem élveztem! Ez volt az első ejakulációm! Utána nekem is lekellet szopnom ez volt az első szopásom és azt mondta nem rossz kicsit gyakorlom és jó lesz! Onnantól minden este csináltuk és nagyon élveztem a szopást. Majd jött az első dugás azt nem mondhatnám, hogy nagyon élveztem az elején, mondjuk nagyon finoman és érzésel csinálta ez sokat segített abban, hogy megszokjam és jól éreztem magam.
2020. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem vesztettem el
2020. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

14 évesen egy egyetemista sráccal kivertük egymásnak párszor később le is szoptuk egymást rendszeresen.

31F

2021. ápr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
18 évesen egy kb 40+-os nagydarab nős pasival.
2021. júl. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

5-ös, szép példa arra, amikor egy kisfiút egy aberrált barom bevezet a szexualitásba, létrehoz egy elcseszett kötődést, pl. szexualitás=egy azonos nemű kéjes érzést kelt bennem azzal, hogy leszop, onnan kezdve nekem ez az alap, vagy arra is sok példa van, amikor az idősebb barát vezeti be a szexbe azt a szűz gyereket a szeme láttára megdugva egy csajt, akit aztán bedobnak a közösbe és a kisfiú fejében a szex onnan kezdve egyenlő azzal, hogy többes az alap és a barátnő bármikor bedobható.

Így lehet szépen elcseszni egy kisgyerek szexualitását.

2021. júl. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

22 éves voltam, a pasi 50es. Az első találkozás nem volt túl fényes, de a másodikon megkaptam tőle a magamét elég rendesen.

30/passzív/crossdresser

2021. júl. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!