Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Önszopás valóban megy sokaknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önszopás valóban megy sokaknak? Láttál már élőbe ilyet?

Figyelt kérdés
Szívesen megnéznék egy ilyet. Neten láttam már de élőbe sajna soha.
2020. máj. 16. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Innen ismertem egy 16 évest. Neki ment. Láttam is képen. Élőben sajna nem. Illetve videóban igen de szemléyesen nem. Izgzató volt.
2020. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha izgfat guglizz rá vannak "tutorálok", hogy milyen gyakorlatokkal lehet elérni olyan szintű hajlékonyságot. Elméletileg csak idő kérdése (már ha ér annyit az egész neked)
2020. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek összejött már.
2020. máj. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy sokaknak megy,azonban valóban lehet rá nyújtani.
2020. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 14-től 17 éves koromig ment és le is nyeltem magamnak. Azóta már nem igazán megy.

26F

2020. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megy és szoktam is rendszeresen csinálni. Nem olyan jól megy mint tiniként, de azért nem rossz. :)
2020. máj. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!