Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha szexrandi közben derül ki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexrandi közben derül ki, hogy a partnernek fitymaszűkülete van,akkor mit szóltok hozzá? Mindegy, ha már ott van? Vagy elutasítjátok?

Figyelt kérdés

2020. máj. 20. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Ezt neki kell tudnia, hogy mennyire zavarja, mennyire fájdalmas számára a dolog. Ha úgy találkoznánk, hogy ez a problémája van, és fájdalmas neki, és emiatt nem lenne szex a szexrandin, akkor ott tuti helyrepakolnám az agyát, hogy szórakozzon mással. De akinek ez van, annak alapvetően minél előbb orvoshoz kellene fordulnia, mert magától nem fog helyrejönni.
2020. máj. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha higiéniailag rendben tudja tartani akkor nem probléma.

Viszont ha olyan szintű a szűkület, hogy alig látszik a makk akkor mindenképpen érdemes meglépni azt a műtétet, mert szex közben felszakadhat ami sokkal rosszabb.

2020. máj. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy mennyire tud tőle tisztálkodni. De egy felnőtt embernek nem ártott volna már ezzel réges rég foglalkoznia. Ne legyen már igénytelen.
2020. máj. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem egyszer előfordult hogy találkoztam ilyen sráccal, de mivel fulaktív vagyok, nem érdekel a passzív himbilimbije.

Csak a popsilya 🤩

2020. máj. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 fitymaszűkületes volt. Nem volt gond. Talán emiatt nagyon szerették a farkam, mert nem szűkületes. Amúgy nagyon gyakori 18 alattiak közt mostanság. Nem is értem. Nekem viszont tökre okés. Sőt még tetszett is.
2020. máj. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5/ Jó sok pasival lehettél eddig, ha kifogtál 6 ilyet, ami szerintem nem túl gyakori. Engem lehet zavarna, ezt illik szerintem előre letisztázni.
2020. máj. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ez szerintem nagyon nehéz kérdés. mert egyrészt nem szeretnék bunkó lenni, és traumát okozni neki, ugyanakkor nem szeretném támogatni se, mert akkor soha nem csináltatja meg.

én szerintem csak közös hoki meg pár csók lenne, aztán után beszélném meg vele hogy ezzel jó lenne valamit kezdeni. nekem 12 évesen volt, de én szóltam anno és meg is csináltattam akkor, tehát ilyen szempontból lehet hogy tőlem könnyebben elfogadná, de lehet hogy így is megsértődne valaki

2020. máj. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

sajnos én is volt, hogy belefutottam szűkületes srácba.. hát őt nem zavarta....


engem régebben zavart magamon és megoldotta a doki

2020. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt már rá példa, hogy elutasítottam emiatt.

De volt olyanra is, hogy nagyon helyes volt, és egy közös hokiba azért belementem, nagyon húzogatni nem lehetett neki, mert mondta, hogy feszül és fáj.


"5/ Jó sok pasival lehettél eddig, ha kifogtál 6 ilyet, ami szerintem nem túl gyakori."

Nem kell ahhoz 1000 emberrel találkoznod, hogy kifogj 6 ilyet, sajnos elég gyakori probléma, és szerintem elég gáz, hogy nem tesznek ellene, van olyan nem is 1 aki felnőtt családos ember, nem tudom megérteni, hogy hogy nem zavarja a szexben, az asszony miért nem viszi orvoshoz stb.

Inkább szenvednek, nem mennek megnézetni orvossal. Férfiak nagy része ilyen.

2020. máj. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!