Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg/bi fiúk, voltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg/bi fiúk, voltatok már együtt házas pasival, ha még nem, akkor lennétek? Házas bi pasik, ti hogy vélekedtek?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok házas, a kérdés nem felhívás semmilyen értelemben, csak a puszta kíváncsiság.

2020. máj. 20. 11:34
A kérdező szavazást indított:
Voltam már
Nem voltam, nem is áll szándékomban
Nem voltam még, de benne lennék, nekem nem gond, ha házas
Házas vagyok, nekem sok kalandom volt
Házas vagyok, de nem kalandoznék soha
51 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Aha, eléggé beleestem és arról álmodoztam, hogy majd elhagyja a nejét. Aztán mondjuk tényleg szétmentek, de nem miattam.
2020. máj. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Nekem volt egy bi apával kapcsolatom, ő az elején 40 éves volt és 43 éves volt mikor már ‘szakítottunk’, mert bár a szex nagyon jó, odafigyelt, illedelmes volt, nagyvonalú, de otthon volt két kisgyereke meg felesége és folyamatos bűntudatom volt. 24/F
2020. máj. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem lennék benne, hacsak a feleség nem tud róla, hogy bi. Amúgy bűntudatom lenne helyette is.
2020. máj. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Meleg vagyok

Nem vállaltam be soha ha kiderült hogy van partnere akármennyire voltam kiéhezve.

A hármast viszont, vagy ha tud rólla a 3.fél akkor mehet.

2020. máj. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Nekem volt már kalandom több biszex pasival is, közülük 2 volt házas, a többinek barátnője volt. AZ egyikkel 2 évig jártunk össze. Izgalmas volt, és jó volt vele az ágyban is. Ha lenne valaki, aki ilyenre vágyik, akkor én szívesen lennék a szeretője. Egy ilyen kapcsolatban a lényeg, hogy tudni kell kezelni a helyzetet, diszkrétnek kell lenni, és nem belezúgni a pasiba. Mondjuk egyikbe sem szerettem bele, mert tudtam hogy hol a határ.
2020. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

ha nyitott kapcsolatról van szó, és a partnerének is tényleg okés, akkor felőlem rendben, sőt akár lehet hármas is.

minden egyéb esetben nem.

2020. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Volt rá példa, 3 évig voltunk együtt, azt szakítottam vele, mert kezdtem többet érezni iránta. A gyerekeket meg a párját szerintem úgysem dobta volna félre miattam, de ezt nem is szerettem volna.

Egyébként minden jó volt vele, a szex, a randik, a programok, a kirándulások, a rengeteg beszélgetés, stb.

Azóta is össze szoktunk futni (véletlenül), beszélgetünk, köszönünk egymásnak, de semmi többe nem megyek már bele.

2020. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 -remete- ***** válasza:
93%
Egyetértrk a fent írtakkal muszáj húzni egy érzelmi határt. Sajna biszex létet se lehet elnyomni. Ez van. Lehet hazudni etetni magunkat nagyobb kart csinálok magamnak mint akármi. A családot meg fel kell készíteni hogy apa ezt is szereti és ennyi nálam müködött a lányom furán nézett a fiam meg kinevetett. A Feleségem a kezdetektől tudta.
2020. máj. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 ftf1983 ***** válasza:
85%
Nem tudom mennyi olyan sráccal voltam, akinek volt barátnője vagy felesége, de igazából nem is érdekel. Sose foglalkoztam azzal, hogy akit megdugok annak van-e valakije. Nem az én dolgom azzal foglalkozni, hogy ki szingli és ki nem és erkölcscsősz sem vagyok és a másik életével sem óhajtok foglalkozni. Ha szexelni akar és megvan a szimpátia és kémia, akkor szexelünk, ennyi. Nem kell ezt túlbonyolítani!
2020. máj. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 -remete- ***** válasza:
Tökjól irtad. :)
2020. máj. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!