Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az aktívak tényleg nem kedveli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aktívak tényleg nem kedvelik a szüzeket? Néhányszor megkaptam már azt, hogy ők szűz sráccal inkább nem szexelnek...

Figyelt kérdés

2020. máj. 22. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Aktív vagyok

Én sem szeretem mert nagyon finoman odafigyelve és van hogy akkor sincs siker legalábbis nekem, ez olyan mint tanulót betanítani

Van aki kifejezetten kedveli

Biztos kapsz 1-2privátot.

2020. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenki volt szűz és kezdő, szóval nem értem, miért van ez a megkülönböztetés
2020. máj. 22. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem bejön ha a másik szűz. Volt pár szűz fiúval dolgom. Mindegyikkel jóba maradtam utána is. Szerintem fontos az első és szerintem jó ha tudja a másik. Én szeretek első lenni.:)
2020. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Így van, ahogy az első mondja. Az aktívnak csak az számít, hogy neki jó legyen, ha nem dughat meg jó keményen egy szüzet, akkor szóba se áll vele.
2020. máj. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

Én imádom a szűz fiúkat...

És nem vagyok önző...

2020. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

Én is azt gondoltam jóideig, hogy ez még akár megtiszteltetés is lehet az aktívnak, hogy kvázi ő avatja fel a még szűz passzívot, de már én is így látom, hogy ez még egy külön stigma, egy rossz pont. Sokszor, ha bevallottam, hogy én még nem voltam fiúval, akkor már nem is jött több üzenet.

22/f

2020. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nincs gondom azzal, hogyga valaki szűz. Volt már dolgom több szűz pasival is. Az tény hogy jobban oda kell figyelni, több időt kell szánni a popsi izgatására, tágítására, de én ezt élvezem.
2020. máj. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!