Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek közre játszott az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péter 26 kérdése:

Szerintetek közre játszott az a dolog,hogy volt egy elég kemény,vadabb partnerem,és azóta passzívként olyan aktívat keresek,aki nem csak az érzékeny szexet,hanem a kemény,rendszeres meneteket is szereti??Szerintem közrejátszott!

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Igen, mert vele megélted azt, amire valójában vágytál. Bár nem tudom, hogy ez miért lényeges kérdés és miért számít a mi véleményünk abban, hogy rájöttél, hogy szereted a vadabb szexet.
2020. máj. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Mi volt előbb a tyúk, vagy a tojás? A vágy, az affinitás eddig is megvolt benned, csak ama partnerednél tudatosult benned hogy ez neked bejön.
2020. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Hát persze, hogy közrejátszott. "Be lettél törve" aztán most meg azt hiszed, hogy ez kell neked. Soha a büdös életbe nem volt benned ilyen vágy csak szépen erre lettél szocializálva a "partnered" által aztán most meg azt hiszed, hogy már élni sem tudsz enélkül. Régen még csak a vaginális szex volt elfogadott aztán megjelent az orál és az anál. Most meg mindenki a fétisével villog meg veri a BDSM-re. 10 év múlva már ez sem lesz nagy szám. Csak ne állítsátok be úgy, hogy így születtetek mert ez baromság úgy ahogy van.
2020. máj. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
3-as, egy alkalommal betörni senkit sem lehet. Ha nem is volt benned meg a vágy eddig, akkor pedig ez megtetszett. De abban jogos a megjegyzés, hogy egyébként a te dolgod, és azt csináld ami neked jó.
2020. máj. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Egy szóval sem mondtam, hogy megtetszik neki. Azt mondtam, hogy a szexuális kultúrája részévé válik és ehhez elég egy alkalom is. Aztán, ha az aktus úgy épül be akkor később is keresni fogja. Sok esetben akkor is ha nem volt pozitív.
2020. máj. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Benne van a kérdésben a válasz. Egyértelműen megtetszett neki a dolog.
2020. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát egyenlőre elég furi válaszok,de ,köszönöm.,de azt kijavítom hogy tudok élni nélküle..tehát én ilyet nem mondtam hogy nem.
2020. máj. 26. 20:46
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, akkor a kérdés az, hogy egy vadabb szex közrejátszott-e abban, hogy most is ilyet keresel. Ha félreértettem, elnézést kérek; este van kicsit. :D Csak várom a salemi boszorkányperekről szóló dokumentumfilmet a tévében. xDDD


Szóóóval... :D


Szerintem van összefüggés a kettő között. Ahogy valamelyik előttem szóló mondta, így látatlanban nehéz megállapítani, hogy a vágynak volt szerepe ebben első körben vagy az élménynek. :D Én tudom, hogy nekem a vágynak. :D

De mindenesetre összefüggés szerintem van. :D


19/p

2020. máj. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!