Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magnum szauna? Többi lent.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magnum szauna? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy magnum szaunába érdemes-e ellátogatni? Ha igen, mikor? Illetve idősebb korosztály mennyire gyakori vendégkör ott? Köszönöm a válaszokat.

2020. máj. 27. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát most egyáltalán nem, mert a covid-ra tekintettel zárva vannak.

Én bármikor mentem, volt idősebb, fiatalabb is, és fiatalabbakkal volt is pár jó kaland. ;)

Általában szombatonként szoktam lejárni, ha megyek.

F/48

2020. máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Kedves #1!


Köszönöm a válaszod, a kérdést úgy értettem, miután kinyit a hely, mert gondoltam, hogy zárva van most.

Akkor ezek szerint nem néznek ki ott, ha fiatalabbként az idősebbekkel ismerkedek. Persze, azért nem tinédzser vagyok.

2020. máj. 27. 21:36
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem néznek ki, elég sok az idősebb is (ők vannak többségben) de mindenféle korosztály van. Sőt nem ki hanem megnézni fognak hogy "új hús" érkezett, ha a szexért mész ott megtalálod.
2020. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ha újranyílik, akkor ellátogatok, bár lehet érdemes várni vele, mert ki tudja, hogy a veszély mikor múlik el.

Jól hangzik, de engem nem csak a szex érdekel.

2020. máj. 27. 22:08
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

nyáron volt érdemes fiatalként lemenni, sok szexi külföldi turista és párok miatt ;) akkor azt mondtam h megérte.

26F

2020. máj. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És vannak ott, akik csak ismerkednek, beszélgetnek először, vagy egyből a szex megy?
2020. máj. 28. 11:50
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben a szexért járnak oda. Csak beszélgetést nem nagyon tapasztaltam, legfeljebb beszélgetést a szex előtt.
2020. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

A szaunában,jó kis fertőzést kaphatsz.A baktériumok,gombák melegágya.

Menj csak. Zsírtól csöpögő hájas,öreg ember van.

2020. jún. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszi az infot, akkor nem megyek.
2020. jún. 10. 13:30
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
#9 Ugyan már, sok te is jó h** vagy ha ezt mind lehiszed ...trollok egytől egyig
2020. jún. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!