Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyi ideig viselhetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig viselhetek péniszgyűrűt h ne legyen baj belőle? 27F

Figyelt kérdés
így tudok csak igazán kemény f**al szexelni (amúgy se puha csak mégkeményebb így), de nem tudom meddig lehet viselni.

2020. máj. 27. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig tart az aktus, de azért 1-1.5 óránként célszerű lazítani rajta egy 2 percre hogy kicsit élénküljön a vérkeringés és ne alakuljon ki vérpangás.
2020. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Hosszú távon nem tesz jót a használata, szóval ha már most nem elég merev a farkad a szexhez nélküle, akkor lehet dokit kellene felkeresni, mert szervi a gond.
2020. máj. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Ha már azt látod hogy kezd lila lenni mindenképp vedd le. Láttam régen egy szrácot aki elkötötte a farka tövét meg a zacsit is hogy nagyobb legyen és már lila volt neki. Egyszer csúnyán ráfaraghat erre...
2020. máj. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

Alapvetően a sűrű használata merevedési gondot okozhat ezt jól írták.

Én a helyedben nem használnám,hanem megnézném mi okozza hogy nem áll rendesen a cerka.

2020. máj. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nincs merevedési bajom ! Csak sokkal keményebb a gyűrűvel, és olyan kemény és eres mint anélkül semikor. SZóval nem az van hogy fel se áll meg nem marad úgy, ahnem tetszik h ezzel a ciccal 1000x keményebb.
2020. máj. 28. 13:34
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
SZuper, de azt vedd majd számításba, hogy ezzel valamennyire tágulni fognak az erek, azonban az izom, a hús ezek adottak maradnak. Magyarul nem lesz olyan az erekciód, már mint régen. Szóval most lehet nincs alapvetően gondod belőle, de később igen. És persze, hogy keményebb, de szerintem ha eddig is kemény volt, akkor semmi gondod nem lehet az ágyban, hogy arra legyen szükséged, hogy direkt kínozd ezzel a farkad.
2020. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!