Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az miért gond hogyha 2-3 nap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért gond hogyha 2-3 nap beszélgetés utan szeretnék személyesen találkozni?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolati ismerkedésről van szó. Én úgy gondolom, hogy személyesen fog eldőlni minden, és szerintem felesleges hetekig levelezgetni. Ti hogy látjátok?

2020. máj. 29. 06:07
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

A többség 2 - 3 hét után sem akar találkozni.

Egyszerű a válasz, sok a kamus, sok a gyáva és 90 % pedig egyáltalán nem akar komoly kapcsolatot, csak ezzel a szöveggel próbál alkalmit keresni,akit aztán egy , max két szex után dobhat.


Jó reggelt,Királyfi :)

2020. máj. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Úgy hogy sokan óvatosak, két-három nap után ég bizalmatlanok. Sokszor okkal.
2020. máj. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Mert még nem ismert ki annyira téged az illető, h megbízzon benned, és h akarjon veled talizni.

Ne erőltesd mindig, mert azzal csak elcseszel mindent.

1 hét múlva kérdezz rá újból.

2020. máj. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Croissant0101 ***** válasza:
81%
Én sem látok okot arra, hogy 3 nap után ne lehessen találkozni. Egy kávézó az egy nyílt hely, és bármikor fel lehet állni az asztaltól, hogyha az illetők úgy érzik, hogy nem egymást keresik. Nem az a plusz pár nap fogja eldönteni, hogy a bizalom kialakul-e vagy sem. Tapasztalatom szerint ez sokszor csak időhúzás, és valójában nem is akarnak találkozni, csak jó fent lenni társkeresőn és beszélgetni. Csak azt a részét nem értem, hogy akkor miért nem tisztázzák sokan, hogy nem keresnek semmit, csak barátokat maximum.
2020. máj. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Aki ezen kiakad az vagy kamus vagy macerás és ezesetben nem véletlen szingli. Én akár 1 nap után is benne vagyok ha normális.
2020. máj. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is próbáltam de inkább a személyes találkozásban hiszek mert akkor eldől minden. Ha nem akar találkozni veled, hogy beszélgessetek sétálás közben vagy beültök valahova az furcsa mert ha valakivel meg ismerkedem pl: kiránduláson azzal is beszélget az ember. Sok sikert kívánok!
2020. máj. 31. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!