Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív srácok, ti flegmák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív srácok, ti flegmák vagytok a passzívval?

Figyelt kérdés
Mit szólnak hozzá? Hány évesek vagytok?
2020. máj. 29. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Imádom ha a másik flegma kicsit. :) Passzív (kezdő) vagyok
2020. máj. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem, mert szeretem.
2020. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Aktív vagyok 19 éves. Én nem nagyon szeretem ha van egy passzív srác és flegma. Mármint hogy nemrég kapcsolatot kerestem egyik app keresztül. És találtam egy helyes srácot 1 évvel idősebb volt, passzív. Rá írtam, és teljesen flegma volt, kérdeztem tőle valamit ő válaszolt és nem kérdezett vissza, az egész olyan egyoldalú volt. Holott ő is kapcsolatot keresett, de nem tanították meg őt ismerkedni vagy nem tudom. Igaz h kép nélkül írtam rá, és amikor már meg amartam szakítani vele a kapcsolatot akkor mondta nekem hogy meg akarna jobban ismerni és hogy nyugodtan küldhetek neki képet magamról. Gondoltam hogy lehet azért volt eddig ilyen mert nem volt képem. Küldtem neki képet, és nem változott meg semmi. Minden ugyanolyan volt. Akkor kérdem én hogy akar így kapcsolatot? Szerintem jó ha kicsit felgma az ember, de akkor ne ismerkedésnél tegye eztz inkább legyen más területen flegma. És most lehet azt mondani h nem tetszettem neki, de akkor mondta volna hogy „ bocsi, de nem jössz be nekem, és nem akarom rabolni az idődet" de semmi. És amit utálok egy emberben ha nem ír rám, én írok neki, viszont ő soha nem kezdeményezik. Szóval jó tanács emberek ne legyetek flegmák, adjatok önmagátokat és ne féljetek kezdeményezni!
2020. máj. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én passzív vagyok. Véleményem szerint senki se legyen az😂 Legyen az szex, vagy párkapcsolat, vagy bármi, egyenlő felek vagyunk, a minimum, hogy emnyivel megtiszteljük egymást.

Az összes bunkó srácot kioffolom, még akkor is ha külsőre számomra a tökéletesség... Mert ez az ideálkép múlandó, a kedvesség egy választható viselkedés.

Persze ha valaki ezekre tart igényt az ő életébeb én elfogadom, mindenki magánügye, hogy mit preferál.

2020. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se legyen ismerkedésnél senki flegma.Csatlakozom az előttem szólóhoz.
2020. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!