Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Keresem de, hogy?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresem de, hogy?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és pesti de még nem volt párom. Pedig ugye a ,,nagyváros”. Az interneten probálok évek óta rátalálni a nagy ő re, de nem nagyon megy. Szeretnék megismerni egy rendes kedves fiút akiben bízhatok és szeret és megvédjük egymást. S3 az interneten se a valóvilágban nem találok ilyen fiút. Vannak még egyáltalán ilyen srácok? Nagyon rossz egyedül lenni.

2020. máj. 30. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok, csak nem pesten... :(
2020. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Amit keresel csak a mesékben létezik,alkalmazkodás megalkuvás és van hogy úgy se jön őssze.

Ne aggódj nem késtél le semmiről és ha, az álmaidat nem akarod feladni, hiszel benne tedd azt.

2020. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb, hogy soha ne add fel az álmaidat! Ha olyan fiút szeretnél, amilyet leirtál, türelmesnek kell lenned. Tudom, nem megy olyan egyszerűen, mert már vágysz valakire, aki megvéd, kedves, szerelmes beléd, stb. De hidd el, hogy érdemes várni, hiszen egyszer biztosan megtalálod a nagy Ő-t. Fontos,hogy ne keseredj el, meg fogod találni és boldogok lesztek :)
2020. máj. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a Budapest, ez az "ugye nagyváros", semmiben nem jobb társkeresés szempontjából más helységnél. Sőt rosszabb.

Három kapcsolatom volt már innen,de egyik sem az,amit vártam ,sőt koppantam mindegyikben.

Nemhogy őszinteség,de hűség vagy komoly távlati célok sem voltak a párjaim részéről.

Egy ideig keseregtem, de rájöttem,az elkeseredés pont olyan embert hoz, vonz be,akit nem szeretnénk.

Optimistának kell lenni,jókedvűnek és akkor ilyen lesz a párunk is.És nem árt,ha van az emberben egy egészséges kíváncsiság,nem árt, ha mielőtt Ő -nek kiáltjuk ki, ezt azt tisztázunk az elején.

De még olyan fiatal vagy,hogy nem késtél le semmiről :)


Sok sikert és majd legyél boldog !

2020. máj. 31. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős de biztos lesz valaki
2023. márc. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!