Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként,enyhe biként,működhe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként,enyhe biként,működhet a hetero párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy egyedül érzem magam, szeretnék párkapcsolatot,de minden oldalon csak szexre mennek,vagy titokban...ezekbe belefáradva működhet lánnyal?

Szeretni tudnám alapjáraton szeretem őket

puszilgatni,ölelgetni,kedvükbe járni,jobban is kijövök velük.

Ezzel nem is lenne gond,csak az ágyban félnék,hogy kudarcot vallanék,de már nagyon vágyom a szerelemre,és nem tudom,hogy menne-e az ágyban,viszont senki érzelmeivel nem szeretnek játszani.

20/f



2020. máj. 30. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

olyan nincs, hogy meleg és enyhe biszex vagy olyan sincs, hogy enyhe biszex

majd ha tisztában leszel a szexualitásoddal, majd akkor kérdezz

2020. máj. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem értem a problémád. Miért ne működhetne nővel?
2020. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Meleg vagyok,de lányokkal szeretek pl csókolózni,együttaludni hasonlók,pár meleg hányna ha smárolni kéne csajjal..ezért irtam,hogy enyhe bi,aki inkább meleg oldalon mozgott eddig.
2020. máj. 30. 22:42
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 mert szexuálisan nem annyira izgstnsk fel sajnos.
2020. máj. 30. 22:44
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Akkor próbáld ki, hogy milyen lánnyal, ezt senki nem fogja megjósolni, hogy mennyire tetszene neked.
2020. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De mivan akkor,ha nem megy,a lány meg addig belém szeret?

Nincs szivem kidobni,hogy bocs de nem izgatsz fel😕

Egyéjszakás meg fiukkal sem,megy nagyon nehéz🙁

2020. máj. 30. 23:19
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Randizz lányokkal, de amint komolyabbra fordulna mond el nek őszintén a szitut. Aki itt nemet mond, azzal nem is lehetne semmi később.

Lehet hogy működne egy kapcsolat, de amig nem tapasztalod meg, addig mi se tudunk pontosabbat mondani.

2020. máj. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen ebben igazad van,csak nem szeretném megbántani.😕
2020. máj. 31. 01:00
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzed szexuálisan azt a vonzalmat, amit kellene, akkor felesleges erőltetni szerintem ezt a lányokkal való randizást. Én elhiszem, hogy jó érzés neked velük összebújni, de ez is valahol már egyfajta szórakozás velük szemben, vagy enyhe kihasználás, hiszen tudod hogy ebből kapcsolat nem lesz, így én nem rabolnám az ő idejüket. Keresnék a helyedben egy pasit magamnak, és akkor valószínűleg ez is megszűnne.
2020. máj. 31. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem is hinnéd, mennyi olyan meleg van,aki a tenyerén hordozna Téged,ha ilyen vagy, aki ennyire igényli a meghittséget és az érzékiséget.

Nem mindannyiunk a szexre hajt, de hála az ösztönvezérelt melegeknek, ezt nehéz elhihetni már annak, aki nem ilyen, hanem udvarlós és gyengéd.

Nőnél ne próbálkozz, hidd el, nemhogy kudarc,hanem gond is lehet,kiszámíthatatlan,milyen reakciót váltani ki egy lányból,ha rájön...Előre pedig ha megmondod egy lánynak, nem hinném, hogy belemenne, ha igen, akkor pedig lehet,hogy leszbikus és ő sem talál párt,ezért a "pótcselekvés".

2020. máj. 31. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!