Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok férfiasak vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok férfiasak vagy inkább lányosabbak vagytok? Illetve, ha ismerkedtek nektek mi tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Én férfias vagyok (passzív), és a férfias típus jön be jobban, viszont azt vettem észre, hogy a férfias aktívak nem nagyon szeretik a férfiasabb srácokat.


Írtok légyszi kort és szexuális szerepet is?



2020. máj. 31. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Aktív 30 éves vagyok. Inkább semmilyen. De igyekszem nem b-zis lenni kicsit se. Máson nem zavar de magamon igen.
2020. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Uni vagyok, kinézetre fiús, de nem vagyok túl izmos, szerintem nem látszik rajtam ránézésre. Talán a kicsit lányosak bejönnek, a férfiasak is. A kicsit lányosra én személyiséget értettem, kinézetre nézzen ki úgy, mint egy férfi, nekem úgy jön be, ha passzív akkor is.
2020. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Passzív férfias vagyok, férfias férfiak jönnek be. Ezt úgy értem, legyen rajta szőr, borosta, öltözzön férfiasan, viselkedjen is úgy, ne legyen nőiesség a gesztikulálásaiban sem.
2020. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy nőies-férfias 10-es skálán valahol a 7-nél vagyok személyiségileg a férfi oldalon, kinézetre pedig nem vagyok feminin egyáltalán. Sokáig csak a férfiasabb srácok jöttek be de az utóbbi időben már elkezdtek vonzani a feminin tulajdonságok is.


27, uni.

2020. máj. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
43 vagyok férfias kinézettel, és viselkedéssel. Csak a férfias pasik jönnek be, mint aktív, mint passzív szerepben.
2020. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Férfias passzív?! Brrrrrrr.
2020. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

42, férfias, mackó féle aktív: nagyon vonzó tud lenni egy férfias passzív számomra.

Jó, nőies is. :D

2020. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Én inkább férfias, sőt, férfias, uni. Túl kritikus vagyok magammal szemben, így mindig találok magamon valami vonást, vagy mozdulatot amibe belemagyarázom, hogy b*zis. De senki se erősítette meg ezen félelmeimet. :D


Nekem semmi bajom nem lenne egy férfias passzívval, ha a kémia olyan vele, hogy tudok aktív lenni. Mert például a nálam magasabb (180 cm), és nagyobb darab, mackós passzívakkal nem tudok mit kezdeni, velük inkább passzív tudnék csak lenni.


28/F

2020. máj. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!