Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 27 évesen gáz 16-17 évessel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen gáz 16-17 évessel ismerkedni/szexelni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy legális, de valahogy akkor is tartózkodom meg félek ettől. De azért mégiscsak már majdnem férfiak ebben a korban, már sokuknak szakálluk/bajszuk is van, 44-45-ös a lábuk, magasabbak mint én, stb.


27/F


2020. máj. 31. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
27évesen vagy korodbelivel vagy kicsit idösebel és ne tízen évesekel
2020. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Alapvetően nem mondanám gáznak. Inkább itt az lehet probléma, hogy más értelmiségi szinten vannak és az érzelmi intelligenciájuk is másabb, ez által a világnézetük, a dolgokhoz való hozzáállásuk. Természetesen kivételek mindig akadnak.


Én legalábbis úgy tapasztalom, hogy sok dolognak még nagyon nem érzik, hogy mekkora súlya is van, és kicsit gyerekesen állnak a dolgokhoz.

2020. máj. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Amikor en voltam 16 eves azt hittem, hogy teljesen oke 20+ evesekkel osszejonni. Az az igazsag, hogy most, hogy már 25 vagyok, ranezek egy 16 evesre es egy gyereket latok. Nem 10 ev korkulonbseg a problema, hanem az, hogy 20 ev alatt szerintem még nagyjabol gyerekekrol beszelunk. Inkabb ez a felosztas a baj. En a helyedben nem mennek bele.
2020. máj. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Attól még, hogy legális, társadalmilag nem igazán elfogadott/támogatott. Ha csak ilyen korúakkal ismerkedsz, akkor nagyon sokan azt hihetik, valami baj van veled, hogy a saját korosztályodból nem találsz partnert.


Persze nem kell foglalkozni azzal, hogy mások mit gondolnak, de azért ebben a korban a fiatal srác szülei elég erősen beleszólhatnak, én nem vállalnám be.

2020. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem lenne baj, csak gondolj bele, hogy 27 évesen már lassan családot kell alapítani, egy 16-17 éves pedig csak akkor éli a fiatalságát :/

De ha ez nem így lenne, szerintem nem lenne gáz, bár az előttem válaszolóknak igaza van abban, hogy az érettség az szembetűnő.

2020. máj. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom. Én 28 vagyok. Nekem a tinik nagyon bejönnek. És szerintem az, hogy fiatal butaság. Kezdjük azzal, hogy ha nem velem csinálja majd akkor mással. Csak más lehet nem próbálja meg "tanítani" hogy pl mindig védekezzen. Illetve lehet, hogy lesz egy rossz élménye miatta mert mondjuk a másik nem figyel rá. Szerintem az a gáz, hogy a tiniket sokan nem kezelik értelmes embernek. Közbe meg tök értelmesek és nem mondhatjuk, hogy felelőtlenek.

Mindig ez a srác jut mostanság eszembe:

[link]


Milyen kis életrevaló, stb. Szóval van aki 16 évesen is buta, de ha bulizni járhat meg ihat, stb. Akkor szex miért ne lehetne már egy idősebb sráccal. Érdekes mikor egy hasonló korú srácon lógnak tini csajok akkor nem megy az, hogy jaj ez gáz.


Szerintem nem gáz. Élvezd ki, és figyelj és tanítsd, hogy jó felnőtt legyen. Hogy ne egy kamus másokat átverős meleg váljon belőle és érezze a tettei súlyát.

2020. máj. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Na, ezt a srácot én is kinéztem már magamnak :)
2020. máj. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Már én is nagyon okos és aranyos 😇
2020. máj. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%

Az emberek mindig fognak találni valami kifogást arra, hogy két ember kölcsönös beleegyezéssel miért ne érezhesse jól magát, urambocsá szexeljen. Ha éppen másba nem tudnak, akkor éppen a korodba kötnek bele. Én is sok nálam idősebb emberrel szexeltem kölcsönös beleegyezéssel, jól éreztük magunkat.

A probléma az, hogy sokan nem kezelik emberként a tinédzsereket, nem hajlandóak elfogadni hogy az emberek 18 alatt is lehetnek értelmesek, életrevalóak, önállóak, rendelkeznek saját gondolatokkal és akarattal.

18/f

2020. jún. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
97%

#6-os válaszoló. Megnéztem a videót és nagyon tetszett!

Véleményeddel teljesen egyetértek, mindenben.

Ezt üzenem a kérdezőnek is.

2020. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!