Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen egy tökéletes passzív?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dormyy23 kérdése:

Milyen egy tökéletes passzív?

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Nem kamu.

Alacsony. Vékony. Kis fenekű.

2020. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Nem olyan, mint te vagy, férfiasabb.
2020. jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Olyan, mint a párom. Mikor hazaérek egy nehéz nap után, megölel, és bármi is történhet, a világ összeomolhat körülöttem, ő akkor is odabújik hozzám. Nem kérdez, hogy mi a baj, csak szeret. Tisztán. És kapok tőle minden nap fél óra csendet minden egyes nap, amikor össze tudom szedni magam, és ő ott van, tudom simogatni az arcát, az oldalát, mindenét.

És nem egy ideál, mert alapjáraton teljesen bolond, hangulatingadozások stb. :D

De kérte a franc, hogy tökéletes legyen. Szeret. Őszintén és önzetlenül. Nekem ennyi elég. Mellettem áll és támogat.

Ilyen nekem a tökéletes pár-passzív. :)

2020. jún. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nincs tokeletes
2020. jún. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Senki sem tökéletes. :)
2020. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Számomra, ha nagyon nőies, feminim vonásai vannak. Valamiért ez fog meg bennük.
2020. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

Nekem például tetszik, hogyha szőrös és férfias. Persze beszélhetünk arról, hogy az átlag aktívnak mi tetszik, de ezernyi kivételt fogsz találni.

Érdekesebb kérdés, hogy számodra mit jelent, hogy passzív vagy, és ezt hogyan szeretnéd kifejezni a másik fél számára?

2020. jún. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!