Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért gondolják sokan azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan azt, hogy élőben, személyesen ismerkedni lehetetlen/hülyeség?

Figyelt kérdés

Sokszor találkozok azzal a szemlélettel, hogy melegek közt élőben ismerkedni lehetetlen. Amit részben megértek, lehet hogy sok sikertelen próbálkozás után erre jutott az illető. De hogy hülyeség? Egyáltalán nem értem, miért lenne hülyeség internet helyett személyesen ismerkedni, hisz azon kívül hogy nem tudod csak szimplán beszélgetés közben elköszönés helyett letiltani a másik embert a válaszolásra esélyt sem hagyva, minden tekintetben jobb az internet.


A szavazást leginkább csak kíváncsiságból csatoltam hozzá, még sosem használtam ezt a funkciót, de ha gondoljátok válaszban kifejthetitek hogy miért élőben vagy interneten jobb szerintetek ismerkedni melegek körében.



2020. jún. 4. 12:48
A kérdező szavazást indított:
Személyesen
Interneten
Egyéb (kifejtem válaszban)
103 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%

Sokkal jobb élőben!


Neten lassan csak kamus van már, aki gyorsan kiveri és lelép, vagy más miatt nem akar/fog élőben találkozni.

2020. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Mert személyesen egy meleg bárban vagy kávézóban általában ugyanazok az arcok fordulnak meg, és elég sokan ismerik egymást vagy pletykálnak egymásról és így ez nehezíti a dolgot. Főleg hogy a többség szexelni akar csak pl lásd Alterego. Ha pedig egy pletykás pasit fogsz ki, akkor perceken belül terjedni fog rólad minden. Ettől undorodom, ezért is nem járok már ilyen helyekre. Olyanokat hallottam vissza magamról, amiket még én sem tudtam, hogy csináltam.


Én az online beszélgetünk, majd szimpátia esetén pár nap múlva személyesen beülünk valahova meginni valamit ismerkedés híve vagyok.

2020. jún. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
Sehogyan sem. Neten tényleg csak kamus van, ahhoz meg lusta vagyok, hogy élbőbe találkozzak valakivel, akiről semmit sem tudok. De aki tenni akar, az talál megoldást, de aki nem akar tenni semmit, azt is megértem. A sok szenny ember elvette a kedvüket az ismerkedéstől.
2020. jún. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%

Nem teszek különbséget a kettő között. Ha valaki neten szimpatikus, akkor annyi a különbség, hogy személyesen is kell találkozni, hogy magabiztosan megállapítsam, hogy mennyire kamus-mennyire nem (szóhasználat, testbeszéd, próbálkozások manipulációra, játszmázások, indokolatlanul domináns vagy ellenkezőleg, alárendelt magatartás stb.).

Ha valaki személyesen szimpatikus, akkor meg mi a bánatért lenne hátránybn a neten megismerttel szemben? xD


19/p

2020. jún. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert a melegek nem csak Pesten laknak. Nagyon sokan vidékiek, itt pedig nincsenek melegbárak, stb. Így meg nem találkozol melegekkel a kisboltban, akikkel leállsz dumálni.
2020. jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Élőben is, neten is lehet ismerkedni. Miután kiszűrted a kamusokat utána úgyis élő találkozó jön. A net csak egy lehetőség, egy többlet platform, semmi több. Azon túl még ott vannak a bárok, szaunák, meleg swingerek, szexmozik (attól függ mit keresel).
2020. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
Hány éves vagy?:) Kíváncsi lennék... Én élőben elég esélyesnek látom, hogy vak találat lenne...
2020. jún. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség élőben ismerkedni, viszont kb. esélytelen. Most gondolj bele, a férfiak mondjuk 95%-a heteró (nem tudom amúgy mennyi). Szóval eleve honnan tudnád, hogy a saját neméhez vonzódik az illető? Mellette még az is kell, hogy külsőre is be jöjjön, korban is passzoljon szóval ezek is csak tovább szűkítik a kört. Szóval marad kb. 1%, vagy annyi sem.
2020. jún. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én véleményem az, hogy a személyes ismerkedés a legjobb, viszont erre kevés az esély. Hazánkban ugyanis a melegek döntő többsége rejtett életmódot folytat, innentől kezdve kicsi az esélye, hogy a "civil" életben két meleg férfi egymásra találjon. Persze vannak olyan meleg ismerőseim, akiknél nagyon jól működik a radar, nekik valamivel könnyebb.
2020. jún. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
Normális országban élőben kellene, mint a heterók is teszik, de ennek a rosszindulatú, magát jobboldalinak hazudó populista politikusok és az őket hipeoló influenszerek lsd:Bajer Zsolt lehetetlen, mert ezek képesek az előítéleteket tovább mélyíteni sajnos.
2020. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!