Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen önkielégítési formákat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen önkielégítési formákat ajánlotok metélt péniszhez?

Figyelt kérdés
Eléggé le voltam maradva, 17 évesen tudtam először elérni, hogy elélvezzek. Azóta is csak úgy megy, ha közben análisan izgatom magam. Van valakinek ilyen tapasztalata, Hogy Hogy csináljam?

2020. jún. 4. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Olajjal, vagy síkosítóval verni probaltad már? Nem vagyok biztos benne, hogy ez a metéltségtől függ, talán inkább fejben gátolhat valami.
2020. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Műpina!
2020. jún. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

www.maszturbalas.hu

Innen tudsz szemezgetni, és ha még fitymával mutat technikát, azok közül is tudsz párat nélküle csinálni.

2020. jún. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Próbálgatok mindent! Igazából a vasszív elélvezés miatt nem igazán keresgéltem technikákat, de most megjött a kedvem. S síkosító jó ötlet volt
2020. jún. 5. 13:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
síkosító kell, a körülmetélés miatt az ingerküszöböd sokkal magasabb ezért több stimuláció kell az orgazmushoz, amit síkosítóval tudsz legjobban elérni
2020. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Párom is körül van metélve (én nem), így már nagy tapasztalatom van a metélt farok kiverésében. Úgy szoktam kiverni neki hogy benyálazom vagy sikosítózom a kezem, a makk alatt fogom meg neki és huzogatom. Néha a makkon is huzogatom a kezem de ilyenkor nagyon sikosnak kell lennie nehogy kidörzsölje. Mindenképp azt javaslom jól sikositózd vagy nyálazd be és úgy csináld.
2020. jún. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sikosító, makk izgatás műpunci!
2020. aug. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Gaben32 ***** válasza:
93%
Én is metélt faszu vagyok. De nekem eleg hamar elkezd folyni a farkam (elovaladek) ez mitől lehet??
2022. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gaben32 ***** válasza:
93%
En is metélt vagyok. En nekem szarazon is megy. Kb 2perc alatt elsulok
2022. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%
Én is körülmeztélt vagyok s mostanában puderezem, egy teljesen más érzés.
2022. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!