Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez micsoda, szexualitás,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez micsoda, szexualitás, identitás vagy preferencia?

Figyelt kérdés
Először is azt kijelenteném hogy fiús vagyok és nem is akarnék nő lenni. Meleg vagyok, szexben viszont teljesen lányként viselkedek. Mármint nem öltözök női ruhába meg ilyenek, az nem is érdekel, de szeretem ha irányítanak, de gyengéden bánnak velem, nyalnak, dugnak ilyenek. A farkamat nem szeretem/tudom használni, látni se nagyon. Nyilván passzív vagyok, de úgy érzem hogy ez annál több, mert olyankor tényleg azt képzelem hogy lány vagyok.
2020. jún. 5. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a full passzív, elég sokan vannak így nem vagy egyedül. Ez csak preferencia.
2020. jún. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én nem képzelem, hogy lány vagyok, de én is szeretem azt, amit leírtál

nem hiszem, hogy ennek van (vagy kell) külön kategóriája (legyen)

2020. jún. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell túl gondolni. Full passzív vagy és ennyi.
2020. jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindenre külön kategóriát, definíciót ráaggatni - csináld ami neked jól esik, nem attól függ a szexualitásod minek nevezik. Egyébként meg passzív vagy, nem kell alkategóriákat "feltalálni" hozzá.
2020. jún. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Te vagy az LMBQTUNÉSÁWKM-ből valahol középen.
2020. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Full passzív röviden.
2020. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
full passzív az oké, de megfigyelhető submissive elem is a leírásban, magyarán szexuálisan alárendelt vagy
2020. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tudom hogy nincs jelentősége a kategóriákban de már megkaptam hogy lány vagyok szex közben és egy meleg nem ezt akarja. Szubmisszív az nem vagyok szerintem, passzívként is tudok dominálni ha akarok.
2020. jún. 7. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!