Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek. Ti hány évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek. Ti hány évesen fogadtádtok el és vállaltátok fel magatokat? Kinek mondtátok el? Van aki inkább, titokban tartja? KORT ÉS /VAGY NEMET is írjatok!!

Figyelt kérdés
Mikor volt az első kalandotok? Hogyan jöttetek rá hogy melegek vagytok? Hisztek Istenben, vagy a vallásban? Több pozitív vagy negatív visszajelzést kaptok? Szerintetek le lehet élni úgy egy életet, hogy valaki meleg, de a társadalom miatt inkább elfojtja magát? Lehet így boldognak lenni?

2020. jún. 9. 17:15
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen.
2020. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Lacás1976 ***** válasza:
96%

Kb 25-26 évesen fogadtam el magam, belül régóta tudtam.első kaland is ekkor volt. Azóta volt több száz. 36 évesen mondtam el anyukámnak. 7 éve kapcsolatba élek egy fiuval. Nem hiszek istenben. Valami felsőbb erőben talán, de a keresztény istenbe nem. Nem tudja rólam mindenki csak aki számít. És igen lehet boldognak lenni nem is akarnék heteróvá változni.

44 éves pasi vagyok.

2020. jún. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
96%

Ti hány évesen fogadtádtok el és vállaltátok fel magatokat?

12 évesen már tudtam, 15 évesen vallottam be a szüleimnek.


Mikor volt az első kalandotok?

15 évesen az első szerelmemmel veszítettem el, az első kalandom pedig 16 évesen volt.


Hisztek Istenben, vagy a vallásban?

Nem hiszek benne. Egy dologban hiszek, az pedig saját magam.


Több pozitív vagy negatív visszajelzést kaptok?

Mind a családom, és mind a kollégák, barátok, hetero pasik elfogadnak. Rendezvényt is szerevezek és eddig mindenki szeretett és nem érdekelte őket, hogy meleg vagyok.


Szerintetek le lehet élni úgy egy életet, hogy valaki meleg, de a társadalom miatt inkább elfojtja magát? Lehet így boldognak lenni?

Nem, nem lehet. Belső szorongást vált ki ami később komolyabb lelki gondokat okozhat. Rengeteg lelki gond és nyomás pedig egy idő megjelenik fizikailag is.

2020. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

-tudatosulás, elfogadás, vállalás: 11-2 évesen már tudtam, 15 éves koromtól folyamatosan egyre szélesebb ismerősi köröm tudja. Elfogadás: mondjuk, hogy folyamatban. :D


-első kaland: 15 évesen


-isten, vallás: nem az én feladatom annak a megválaszolása, hogy van-e isten, nincs róla szilárd véleményem.


-visszajelzések: Egy kivétellel mindenki pozitívan jelzett vissza, a negatív is csak annyira negatív, hogy a viszonyunkra semmilyen hatást nem gyakorolt.


-elfojtás: Leélni le lehet élni egy életet így. Boldogan nem. A következményeit meg az illető, aki így él, viseli is mentális-fizikai problémák formájában.


19/F

2020. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Mennyi kapcsolatotok volt eddig ? Mi hozta az áttörést a felvállalásban ? Szüleitek mennyire elfogadók, velük tartjátok a kapcsolatot ? Párotok ha van, mit szerettek benne testileg/lelkileg ?
2020. jún. 9. 18:51
 6/37 A kérdező kommentje:
Egy héten mennyiszer van etye-petye ? :D
2020. jún. 9. 18:54
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Na kibújt a szög a zsákból. A szex a lényeg neked.
2020. jún. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Én azt sem értem, a heterókat miért zavarja, hogy 2 meleg ember boldog ? Nem mindegy nekik, mit csinálnak a hálószobában ?
2020. jún. 9. 18:57
 9/37 A kérdező kommentje:
6-os, dehogyis ! De egy kapcsolatnak ugyanúgy a szex is a része, mégpedig fontos része, azért a kémia is fontos.
2020. jún. 9. 18:58
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok egy kicsit a kérdés? Konkrétan ebből már egy könyvet lehetne írni.
2020. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!