Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha tetszik egy barát?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy barát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy igen érdekes kérdéssel fordulok hozzátok.

Ti, hogy álltok ahhoz, ha pl.: az egyik legjobb barátotok tetszik nektek úgy, hogy ő nem meleg?

El mondtátok neki?

Tudnátok vele bármit is csinálni az ágyban?

Van esetleg olyan valaki akinek az annó legjobb barátja most a párja?

Előre is köszi a válaszokat!



2020. jún. 10. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a barát hetero, akkor nem környékezem meg. Nem ér annyit, hogy tönkremenjen a barátság. Úgyis tudja rólam, hogy meleg vagyok, ha akar valamit, majd kezdeményez ő.
2020. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elmondhatod neki, de ha nem meleg akkor nem történik semmi, max. tudni fogja hogy meleg vagy és bejössz neki. Az egy dolog, hogy te tudnál vele mit csinálni, de ha ő nem akarja, akkor nem fogsz mit csinálni.

S igen, vannak olyan párok akik egyben a legjobb haverok és úgy jöttek össze - de ott eleve mindkét fél meleg volt.

2020. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a legtöbb meleggel előfordul. Velem is előfordult.

Azt, hogy meleg vagy elmondhatod, de azt, hogy bejön szerintem nem érdemes. Főleg ne mozdulj rá, mert azzal kínos helyzetbe hozhatod.

Persze finoman be lehet adagolni. Pl ha azt mondod, hogyha meleg lenne te eltudnád képzelni vele, mert jó képű srác vagy ilyesmi. Ebből már láthatod, hogy hogy reagál rá és ezzel nem mondasz semmi olyat, ami kellemetlen lenne.

2020. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy haverom mesélte, hogy korrepetálta egy srác, akivel össze is barátkoztak. Egyszer aztán a korrepetáló srác bevallotta neki, hogy meleg, és hogy tetszik neki a heverom. A haveromat ez nem zavarta. Néha iszogattak is, és egy ilyen alkalomkor a meleg srác felajánlotta az amúgy jóképű haveromnak, hogy leszopja. Nos nem engedte neki, de ez nem változtatott kettejük kapcsolatán. Én még nem árultam el neki, hogy meleg vagyok. Nem tartom annyira fontosnak, hogy tudja, de szerintem tudja, csak nem téma nálunk. Amúgy én is szívesen leszopnám őt, de mivel tudom, hogy hetero, ezért nem is próbálkozom.
2020. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!