Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sportos test és exhibicionizmu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportos test és exhibicionizmus létezik-e?

Figyelt kérdés
Találkoztatok-e olyannal (esetleg ti vagytok ilyenek), hogy a sportos, jó alak együtt jár azzal, hogy szereti az illető ha hiányos öltözetben nézik, élvezi az enyhe magamutogatást? Nem durva mutogatós bácsira gondolok, de mindenképp férfira, fiúra.

2020. jún. 12. 16:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Csakis saját tapasztalatok érdekelnek.
2020. jún. 12. 16:21
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Igen, vannak ilyen férfiak/fiúk akik önelégültek, önteltek és szeretik mutogatni magukat (s elvárják hogy csodálattal nézzék). Meg vannak exhibicionisták is és magamutogatók is.

Nem, nem ilyen vagyok, de számos ilyen emberrel találkoztam már.

2020. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Igen, vannak ilyen férfiak/fiúk akik önelégültek, önteltek és szeretik mutogatni magukat (s elvárják hogy csodálattal nézzék)"


Az ilyenek már önmagukban exhibicionisták nem? Mi a különbség?

2020. jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon sok ilyen van lehet mivel még közép suliba járok minden fiú aki már volt kétszer edzőterembe izompólóba kezd járni, ha már 20 foknál melegebb van és kint vagyunk keresek az alkalmat hogy végre mikor mutathatják meg magukat. Mikor ha vakaróznak is feszítik a bicepszüket.
2020. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az utcán is izompólóban mászkálnak, de ki sem kell mozdulni, elég ha felnézel instagramra, mindenki feszítget.
2020. jún. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy ahogy szeretem amikor látnak meztelenül, tusolás közben.

És volt már olyan akit én láttam.

2020. jún. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
21/f vagyok, lemaradt.
2020. jún. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van egy nagyon klassz testű srác. A farka is elég nagy. Mindig már az öltözőben meztelenre vetkőzik, úgy megy tusolni. Közben beszélget másokkal. Nem siet. Hosszan törölközik. Ilyesmik. Nem tudom ez magamutogatás-e, nem csinál amúgy semmi erotikust.
2020. jún. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nem siet. Hosszan törölközik."

Szerintem ő is kukkol mást. Öltözőben én sem szoktam sietni, pont ezért :)

2020. jún. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

8


az semnmi. nálunk van egy olyan, amelyik már durván jól néz ki, sztem falná minden csaj (na meg néhány srác is), és az ugyanezt csinálja + még olykor vakarássza a tökeit is, ahogy leáll vkivel beszélgetni.

hát öhm ... nem néz ki rosszul, ennek aztán tuti nincsenek gátlásai, az a tipus,a ki tudja is magáról h mocskos jól néz ki, és esze ágában sincs takargatni magát.

2020. jún. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!