Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek gáz ha valaki ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha valaki ezt csinálja?

Figyelt kérdés

Két focis társam meleg és nem is titkolják, mivel volt olyan amikor egy meccs vagy egy edzés után nagyon szívesen álltak egymás mellé a fürdőben, és nem csináltak jó dolgokat, csak azt nem értem miért ott kell ahol mindenki ott van és végezné a dolgát. szerintem ez nagyon gáz szerintetek?

Valahogy szolni kéne nekik hogy ezt nem itt kéne. De nem tudom hogy kéne.



#meleg #gáz #farok #szokdmeg
2020. jún. 18. 13:56
A kérdező szavazást indított:
Gáz
Nem gáz
87 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen gáz. Függetlenül attól, hogy meleg v. nem meleg valaki, direkt mutogatni másoknak aki nem kíváncsi rá bizony gáz.
2020. jún. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
Nálunk konkrétan elverték az ilyeneket
2020. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Mért lenne gáz? sok focista meg nővel csinálja ugyanezt ugyanott...akkor meg?
2020. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Máshol is elvernék. A kérdés nyílván kitaláció. Hogy kéne szólni? Hát írj nekik vagy szólj. Nem bonyolult. A story amúgy 99% kamu.
2020. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem kamu a story bárcsak kamu lenne.
2020. jún. 18. 14:22
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, gáz.

Az, hogy ők szeretik egymást nem az, az ő magánügyük, de ennyire nyilvánossá tenni az már nagyon nem normális. Megértem, hogy zavar, én is borzasztóan kínosan érezném magam, ha zuhanyzás közben azt kéne néznem/hallgatnom, hogy két másik nő ujjazza egymást.

Menjen oda mindenki, akit zavar és beszéljetek velük, hogy ez számotokra nem elfogadható.

2020. jún. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Függetlenül attól, hogy melegek, gáz. A magánélet és az intimitás nemtől függetlenül nem tartozik másra és nem is kíváncsi rá kívülálló.
2020. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
De mit is csináltak tulajdonképpen? Ez a kérdés alapján nem egyértelmű.
2020. jún. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
És ezt hogy kell elképzelni, bementek zuhanyozni, ők meg ott cumizzák egymást, vagy mi? Nálunk tuti rajtuk röhögött volna mindenki, meg ment volna a riadólánc, hogy a gyertek nézzétek, a Béla most szopja a Pistát :)
2020. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 DominikX ***** válasza:
100%
Hagyjuk már a focisták 99%-a még képet se rak fel társkereső, nem hogy egymással kezdjenek valamit a többi ember előtt.
2020. jún. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!