Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek gáz ha valaki ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha valaki ezt csinálja?

Figyelt kérdés

Két focis társam meleg és nem is titkolják, mivel volt olyan amikor egy meccs vagy egy edzés után nagyon szívesen álltak egymás mellé a fürdőben, és nem csináltak jó dolgokat, csak azt nem értem miért ott kell ahol mindenki ott van és végezné a dolgát. szerintem ez nagyon gáz szerintetek?

Valahogy szolni kéne nekik hogy ezt nem itt kéne. De nem tudom hogy kéne.



#meleg #gáz #farok #szokdmeg
2020. jún. 18. 13:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

pont hogy jó dolgokat csináltak

ezzel együtt nem kéne mások előtt

teljesen mindegy homo vagy hetero

2020. jún. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Akár melegek, akár heterók, én úgy gondolom, hogy illetlenség nyilvánosan ilyet csinálni.
2020. jún. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
32%
nagyon gáz
2021. máj. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
nem csináltak jó dolgokat? hát épp hogy jó dolgokat csináltak!
2021. máj. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy nem mindenki előtt kellene. De azért én megkérdezném, hogy ha ez mindenkit zavar, még sem mer nekik senki szólni? Vagy esetleg abban a zuhanyzóban nem is látni őket, így csak téged zavar? Vagy talán irigy vagy rájuk, mert ők szeretik egymást, és élvezik is egymás társaságát, téged meg ki hagynak?
2021. máj. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de lehet, hogy nem illik ide ez a régi vicc:

Egy öregasszony beront a rendőrségre.

-Biztos úr, azonnal jöjjenek ki, mert a szomszédban erkölcstelenségeket csinálnak és ezt ő a konyhájából nem akarja végignézni!

A rendőrök kelletlenül kimennek.

-Na de nénike, innen nem is látni be a szomszédba.

-Így nem, na de, ha fölállok a konyhaasztalra, mindent látok!

............

Amúgy, a szex szerintem is intim dolog, senkit nem lehet arra kényszeríteni, hogy nézze.

2021. máj. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"senkit nem lehet arra kényszeríteni, hogy nézze"


De ha valaki a közös zuhanyzóban vagy közterületen nyomja az hogy fér ezzel össze? Nyilván nem akarom őket nézni, mégis azzal, hogy az uatmba állva tosznak akkor "elszenvedője" leszek a kis légyottjuknak...

2021. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
#16 a #17-nek. Igazad van, pontatlanul fogalmaztam, mert én is pontosan így értem.
2021. máj. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!