Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegbarát szállás a hegyekben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegbarát szállás a hegyekben, vagy bárhol???

Figyelt kérdés
Szeretném pár napra elvinni a barátom valahová. Tudnátok ajánlani valami jó helyet ahol esetleg elmondhatom még az is, hogy melegbarát a hely??
2020. jún. 26. 01:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem homfób a tulaj akkor az összes hely az - mert nem érdekli őket hogy melegek, vagy heterók vagy kik veszik ki a szobát, csak fizess és ne csinálj rumlit. Ismered a mondást: a pénz beszél... a tulajt meg ez érdekli.
2020. jún. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A tulajokat nem szokta érdekelni, hogy meleg vagy hetero pár megy oda. Ahogy az 1-es is írta, a lényeg, hogy normálisan hagyd ott a szállást és fizess.
2020. jún. 26. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Béla211 ***** válasza:
100%

Mi ezt soha nem néztük mindig más helyre mentünk. És nem volt ilyen probléma. Peddig a 11 év alatt voltunk már vagy 40 helyen. Persze nem kell elötük smárolni meg tapizni egy mást. Olyan volt hogy szét akartak ágyazni mikor megláták hogy két férfi de mondtuk hogy ez nem szükséges. Aztán ennyi volt. Ha meg nagyobb szállodába mentek ott meg aztán tényleg a kutyát sem érdekli ki vagy csak fizes. Ha adsz boravalott a pincérek kedves veled ha nem akkor nem azok.

Ha el akartok szeparáva lenni egy vendégházban amit két fő is ki ehet a borostyán vendégházat magyarhertelenden tudom ajánlani. Ha nem szeretitek a macskákat akkor ne menjetek ott van egy oda szokott cica.

Ez tényleg egy nyugodt hely kirándulni lehet még van egy fürdő megy egy Nagyon jó naturista szauna mondjuk most nem tudom hogy üzemelnek e. Érdemes kajcsit vinni és ott főzni grill helyük is van. Étter jó a faluba nincs. Orfűn vannak éttermek.

2020. jún. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriában tudok, de itthon nem. Max melegbár.
2020. jún. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az ilyen nagy budapesti turista hotelek mind olyanok , húzósak is, de ha az nem számít akkor én biztos ilyesmibe mennék.
2020. jún. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!