Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha a pride résztvevői nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pride résztvevői nem szeretnék, hogy az LMBTQ-közösséget a kamionokon hiányos öltözékben vonagló félbolondokkal azonosítsák, miért választanak provokáló, Szent Koronát tartalmazó jelképet a szervezők?

Figyelt kérdés
Tényleg, én eddig úgy voltam vele, hogy a kamionokon papnak öltöző, rózsaszín Bibliát tartó ember vonaglása ugyan zavar, de a többség méltósággal vonul fel. De tavaly vagy tavalyelőtt a Trianon előtti Magyarország térképét, most a Szent Koronát szivárványozzák be nem magánszemélyek, hanem utóbbi esetben a szervezők, és ez nagy különbség. Miért nem lehet semleges, másokat tudatosan nem sértő képeket, provokáló plakátot használni. Személy szerint engem nem zavar, ha két férfi megöleli egymást a buszon, puszit ad, vagy nem zavart a Coca-Cola igényes plakátja sem. A méltósággal történő felvonulással sem volt bajom. De az idei plakáthasználatban már a sokadik provokációt látom, ami miatt én is azt mondom, vagy a pride szervezőségének, vagy a pride-nak mennie kell.

2020. jún. 26. 06:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

A járványhelyzet miatt aug. 15-e előtt nem lehet rendezvényt tartani. A pride-ot ezért aug. 14-23 közti időre tolták. 14-én csak online cuccok lesznek és a felvonulás 22-én lesz.


De játszd kérlek a hülyét hogy nem tudod ünnepelni az államalapítást emiatt, biztosan nagyon nehéz lehet. Dehát ezek vagytok ti, homofóbok :D

2020. jún. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

De megtudom.

A homok viszont nem tudja, csak 20-án ünnepelni.

2020. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Már miért kéne megkerülni az aug. 20-át? Nem értem hogy ez miért fáj neked annyira.
2020. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg most nézem a programlistát és aug. 20-án nem is lesznek programok. Szóval ennyit erről.
2020. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy napot igazán kibírhatnak a heterók is meg az egyet nem értő melegek is, hogy ez a csoport úgy vonulhasson, ahogy akar. Akinek nem tetszik, ne nézzen rá. Nem tudom minek csámcsognak meg hisztiznek ezen sokan minden évben.
2020. jún. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
88%

Teljes komolysággal!!!

Szent korona???

A legnagyobb hazaárulót ünnepeljük, azért is vágták le jobbját hogy holtában se legyen nyugalma. És kinek vágták le régebben a jobb kezét?

2020. jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Régen volt ez "hazaárulás", így akár aki akarja ünnepelheti is ! Nincs ezzel semmi gond szerintem. Ha a közelmúltban történt volna egész biztosan nem túl európai uralkodónak neveznék István Királyt.
2020. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!