Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért érzek egyre nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek egyre nagyobb vonzalmat az idősebb urak felé?

Figyelt kérdés

Valamiért vonzónak találom az 50+-os pasikat de nem tudom hogy miért.

Mitől alakulhatott ez ki?



2020. jún. 26. 08:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Adom az #1-est. Ééééédes istenem. xDDDD Az ilyenektől én általában csak jobban érzem magam, mert látom, hogy van nálam lentebb bőven. xD Szóval nyomjad, kincsem. xDDD


kedves kérdező!


Nem látok rá az életedre, de szerintem lehet, hogy tapasztaltabb partnert keresel, vagy szimplán az idősebb, érettebb személyiség kezdett el vonzani. :) Szerintem ez teljesen jól van így. :D Én maradok a korosztályomnál, de ha te így érzed jól magad, akkor hajrá! ;)


19/F

2020. jún. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Köszönöm
2020. jún. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon szívesen! Ez csak természetes! Csodaszép napot kívánok! :D
2020. jún. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Haggyad szerintem.

Ez az ember a legalja szintet képviseli sajnos.

A kutyának se kell ezért itt szólogat be mindenkinek.

2020. jún. 26. 09:23
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Kedves kérdező! Nehéz erre választ adni, mert nem ismerjük az életedet, élményeidet... Ha van kedved, írj! Megismerhetjük egymást közelebbről...
2020. jún. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Én is az időseket szeretem, nincs ezzel baj.
2020. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig már 50 éves vagyok,de mindig fiatal párjaim voltak. Talán azért,mert egyenrangúnak vettem őket és lelkileg -is- jól megvoltam ezzel a korosztállyal.

Csak az a fránya hűség, az volt a bibi mindig....

2020. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudom êreni a vonzalmadat, 47 vagyok, és nekem is a fiatal srácok jönnek be. Nem kell lenézni a fiatalabbakat, sajnos ennek nagy hagyománya van. Biztos, hogy a mai fiatalok sem rosszabbak, mint mi voltunk annakidején.
2020. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan érzek, mint te.

Igaz nekem max 50 a korhatár, de fiatalabb koromban is az idősebb pasik jöttek be. (most 28 vagyok).

Hogy korban miért? Talán jobban vonzanak az apa típusok, illetve beszélgetésben is jobban megértem magam az idősebb korosztállyal, mint a velem egyidősekkel, vagy a fiatalabbakkal.

Velük könnyebben megtalálom a közös pontot, a közös témát, kortól függetlenül nekem fontos, hogy értse a humort és ő is ilyen legyen, meg valahogy komolyabbnak gondolom őket, mint a fiatalabbakat.


De ne keresd a miérteket, ezt úgy kell elképzelni, mint egy fétist, van akit a latex izgat, van akiket csak a kigyúrt pasik, van akiket a fiatalok vonzanak, van akik a lányosabb fiúkra buknak és így tovább.

2020. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
talán csak egy sugar daddyvel akarod bebiztodítani magad
2020. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!