Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mások is szépnek tartják az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is szépnek tartják az olyan meleg fiúkat, akik az "ízléses ducik" kategóriájába sorolhatók?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt azt, hogy van rajtuk némi felesleg, de nagyon ápoltak, ügyesen öltözködnek, szuper szexi a frizurájuk, formásak a lábaik.

2020. jún. 26. 20:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha a "némi felesleg" nem mondjuk egy Molnár Krisztián kategóriájú testet takar, akkor igen.
2020. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Max 10 kiló plusz nem zavar.
2020. jún. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%

Szexi nekem,

Nem szeretem a szálkás, sportos férfiakat.

2020. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bizony. :)
2020. jún. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
Nekem pont ilyesmi a zsánerem szóval igen.
2020. jún. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Linkelsz képet, hogy mire gondolsz ízléses túlsúly alatt?
2020. jún. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Az én szememben ilyen egy ízléses duci (ápolt külsővel, szuper frizkóval, nagyon divatosan, szépséges lábakkal):


[link]

2020. jún. 27. 10:40
 8/30 A kérdező kommentje:

Számomra még ő is nagyon ízléses és szexi duci srác:


[link]


Elvárásaim az ízléses ducival szemben:

- legyenek formás lábai, és járjon nyáron mindig rövidnadrágban, hogy eme előnyét láthatóvá és nyilvánvalóvá is tehesse;

- legyen nagyon divatos, öltözzön nagyon stílusosan;

- adjon a hajára, a frizurájára is!

2020. jún. 27. 10:54
 9/30 A kérdező kommentje:

Az ízléses ducinak legyen remek stílusérzéke:


[link]


A duciság ne járjon együtt a lompossággal és elhanyagoltsággal, hanem éppen ellenkezőleg, a duci fokozottan ügyeljen arra, hogy jól öltözzön:


[link]


A duci legyen mindig friss illatú, finom parfümmel tegye magát illatossá, legyen mosolygós és kedves. Nincs kiábrándítóbb, mint egy izzadtságszagú, lelakott, leharcolt duci.

2020. jún. 27. 11:04
 10/30 anonim ***** válasza:
63%
A nagy vastag láb és a nagy fenék bejön, de a bél és a csöcs nem. Akiket te linkeltél belesek, nem ducik, hanem kövérek.
2020. jún. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!