Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megtaláltam a heteró legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam a heteró legjobb barátom használt óvszerét, akibe amúgy szerelmes vagyok! Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

Teljesen leblokkoltam, előre bele akartam verni - aztán féltem, nehogy valami nemi betegséget elkapjak, úgy hogy nincs is valójában aktusom senkivel...


De még egy normális képet se tudtam csinálni róla, pedig szívesen megfogtam volna g*cijét, vagy legalább szagolgatni, vagy arra verni... valami.


De annyira beparáztam, hogy nehogy észrevegyék, hogy hozzá se nyúltam. Valószínű ha elvettem volna, se tűnt volna fel nekik, ha ott feljtették, olyan mintha eldobták volna...


Ez volt a legközelebb "szexuális élményem" vele kapcsolatban. Ti mit tettetek volna, ha ilyen helyzetbe kerültök?


20/F



2020. jún. 28. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Max megszagoltam volna, aztán kidobom.
2020. jún. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Jézusom, szerintem ez elég betegesen hangzik.


Nyilván vannak fétisek, de ez kicsit durva volt.

2020. jún. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt - hozzá se nyúlnék. Ha kell valaki akkor ne sunyin, eldobott óvszeren keresztül akard érezni, hanem élőben. Ha viszont heteró akkor meg tegyél le róla, futsz olyan szekér után ami nem vesz fel - elvéve az idődet, energiádat, figyelmedet attól akivel viszont lehetne "valami".
2020. jún. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyúltam volna hozzá, vagy ha igen, akkor csak felvettem volna egy zsepivel és kidobtam volna a kukába.
2020. jún. 29. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Én benyeltem volna
2020. jún. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én csak megnéztem volna hogy mennyi cucc jött ki a srácból. esetleg hogy mennyire volt letekerve a gumi hogy kikövetkeztessem kb mekkora lehetett a farka benne .ennyi
2020. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!