Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Eddig csak a lányok érdekeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig csak a lányok érdekeltek, de most a legjobb barátom is. Akkor biszex vagyok?

Figyelt kérdés

23 éves férfi vagyok, és tudom, hogy ilyenkorra már ki szokott derülni a szexuális irányultság, de én most mégis össze vagyok zavarodva...

Eddig csak a lányok érdekeltek, ők nagyon is, két barátnőm volt eddig, akikkel hosszabb távon jártam, plusz egy egyéjszakás kalandom is volt. Mindegyikükhöz vonzódtam, jó volt velük a szex, a két kapcsolatomban szerelmes is voltam. Soha eszembe se jutott, hogy a fiúkra is nézhetnék "úgy", soha semmit nem mozgattak meg bennem romantikus vagy szexuális értelemben.

Ez igazából továbbra is így van, kivéve a legjobb barátomat, aki egy 24 éves srác. 6 éve ismerjük egymást, de 1,5 éve lett igazán szoros a barátságunk, mert azóta lakótársak vagyunk egy albérletben. Nagyon egy hullámhosszra kerültünk, sokat beszélgetünk mindenféle témákról, személyes dolgokat is megosztunk egymással, és amikor én tavaly 2 hétre kórházba kerültem, rengeteget segített nekem mindenben.

A közös albérlet előtt jó haverként tekintettem rá, majd közeli barátként, mostanra egyértelműen a legjobb barátom lett, de az elmúlt hetekben kezdek mást is érezni...

Néha, amikor segít nekem valamiben, vagy egy jó beszélgetés végén, vagy ha mondjuk elutazik és tudom hogy pár napig nem találkozunk, kedvem lenne megölelni, sőt megpuszilni... Néha csak nézem az arcát és úgy érzem, hogy... egyszerűen azt érzem, hogy nagyon szeretem őt. De nem feltétlenül szerelemmel, nem is tudom, nagyon fura. Mert konkrét szexuális vágyaim, ábrándjaim nincsenek vele kapcsolatban, nem gondolkozom rajta, milyen lehet vele (vagy bármelyik más férfival) szexelni, vagy csókolózni. Idegenkedem ettől. De közben meg arcrapuszira vágyom, átölelném, simogatnám néha... És nagyon vágyom rá, hogy kimondjam neki, hogy szeretem, de még nem tettem, mert férfi barátok ilyet nem mondanak egymásnak. Egyszer átkarolt, és megborzongtam, nagyon jó érzés volt. Igazából azt se nagyon tudom elképzelni, hogy kapcsolatban legyek vele, csak valahogy a jelenlegi barátságunkat egy még mélyebb szintre helyezném, talán ez a legjobb megfogalmazás.

Ő egyébként (tudomásom szerint) 100% hetero, most épp nincs barátnője, de flörtöl, ismerkedik lányokkal.


Nem tudom, mi lehet ez? Mert rajta kívül csak a lányok érdekelnek. Ez már azt jelenti, hogy biszexuális vagyok, vagy csak valamiért ez a barátom van rám ilyen hatással?


Köszönöm a válaszokat.



2020. jún. 29. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Mi lenne ha elmondanád neki. Lehet ő is így érez

2020. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tanácsolom, valahogy puhatolózd ki, ő mit szólna hozzá, ha a jelenleginék is mégközelebbi barátok lennétek... Ha már úgy öleled meg hogy ő is tud róla, tehát tudatosan közeledsz felé, és Ő is tudja ezt, akkor lesz ott több is, hidd el nekem, csak rá kell ébresztened Őt hogy te hogy érzel :) Szép dolog amit átélsz, irigylem a barátod :P
2020. jún. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy derítsd ki mit gondol rólad. Örülnék neki, ha összejönnétek.
2020. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!