Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk kinek milyen és mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk kinek milyen és mennyi minőségű Spermája és pisije van?

Figyelt kérdés

vágyaim érdeklődése során felmerültek a fantázia gondolataim hogy milyen lenne ha ezért szeretnék tapasztalatokat szeretni fiúk tőletek hogy kinek milyen a spermája mennyi van mennyi jön a péniszéből és számíthatnék e sok pisire vagy felejtsem el mert esetleg nem érdekes

nem vetem meg a faszt szeretem de én az átlagnál nagyobbat és a vastagot szeretem amiben jóval több sok az ondó és a pisi is.

ha írtok indokoljátok meg a válaszaitokat hogy miért úgy van ami



2020. júl. 1. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahány ember, annyi variáció. Nekem ondóból dok jön, attól függetlenül, hogy egy nap hányszor verem ki. Mondjuk egy idő után már kevesebb, de csak ilyen napi 5 után. Általában 5-7x verem ki egy nap. Pisi nállam szintén több, de én naponta kb 2-3x megyek el a wc-re, nem túl sokszor.

Remélem hasznos lesz számodra ez a válasz :)

2020. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A vizelet mennyisége attól függ mennyit ittál és mennyi ideig tartod vissza, akár bőven liter felett is lehet, de akkor már azt érzed majd' szétdurran (kivel ne fordult volna elő, hogy egy kiadós sörözés után nem tudott valahol és majd becsurrantott és csak jött-jött-jött és még jött).


Az ejakulátum mennyisége meg amit az #1-es írt, a többségnek 2-5 cm3 között van (ez kb. 4-8 lövellés). Van akinek több, van akinek kevesebb - s függ attól mikor durrrant valaki utoljára.

2020. júl. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokat pisilek mert mindig tartogatom! Sperma többnyire kevés mert ritkán bírom ki hogy ne hokizzak 🙂de ha nem verem két napig akkor sok jön 😀
2020. júl. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A sperma mennyisége átlagos nálam, a vizelet pedig változó. Attól függ mennyit ittam és meddig tartogattam.


Az ondó mennyisége pedig nem a péniszmérettől függ, hanem a prosztata kapacitásától, a termelékenység a tesztoszteron szinttől, hogy rendszeres-e az ürítés (akár szex, akár csak farokverés, minél sűrűbb, annál gyorsabban fogja termelni a here) és hogy mennyi ideig nem veri ki.

2020. júl. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyilván mindkettő attól függ milyen gyakran öríted.


Nekem mindkettő sok, a vizelet azért, mert sokat iszok, a sperma meg azért, mert normális arányba verem, tehát 2-3 naponta. Nagyon sokat lövell egyébként 15-20-at.

2020. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!