Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Heteró fiú megengedné egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró fiú megengedné egy meleg fiúnak, hogy az megsimogassa, megpaskolgassa a combjait, esetleg a popsiját (rövidnadrágon keresztül)?

Figyelt kérdés

2020. júl. 5. 14:03
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
44%
Fujj, soha. Csinálja azzal aki ezt élvezi, de heteróként már a gondolattól elhányom magam.
2020. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
88%
Osztom az #1 véleményét. :D Meleg vagyok, eszembe nem jutna heterót zaklatni ezzel. xD
2020. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
94%

Nem hiszem.

Esetleg ha "kiváncsi" vagy bevan állva.

2020. júl. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
72%

Ha akarja úgy is megteszi, akár hülyülésből is simán... De mint erotikus jelleggel, háááát nem tudom mi lenne a reakcióm.

Ha nem szeretném bántani simán arrébb lökném/mennék, egyébként pedig olyat csattana a nyaka, hogy leolvasható lenne az ujjlenyomatom is onnan.

2020. júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
77%

#2 vagyok. Nem szoktam a lepontozásokhoz hozzászólni, mert nem érdekel. De most felhúztam magam.


Lepontoztátok az egyest meg engem. Kérdésem lenne hozzátok: miért baj, ha egy hetero ettől iszonyodik? Azért hetero. Kettő... Miért baj, ha én azt tiszteletben tartom? Az én fejemben az él, hogy ha én elvárom, hogy tiszteletben tartsák, hogy meleg vagyok, akkor én meg tiszteletben tartom, ha valaki nem.

2020. júl. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
83%
5. Szerintem azért, mert túlreagálod. Ha egy simogatástól pl. elhányod magad az azért elég durva. A simogatásnak ráadásul az sem biztos, hogy köze van a szexualitáshoz. Attól, hogy valaki hozzád ér, még nem biztos, hogy szexelni akar veled.
2020. júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
90%
6:Ja,csak nem mindegy hol ér hozzád valaki.😀😀
2020. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
70%
#5 itt sokan úgy gondolkodnak, hogy akik nem az ő véleményükön van, azt lepontozzák. Lehet meleg, heteró, transz. Ez nem szexualitás kérdés, ez jellem. És én is már sokszor felidegesítettem magamat az ilyeneken, hogy mi értelme, de hiába, már nem igazán érdekel. Egyébként én meleg vagyok, és nem szoktam megtapizni senkit csak random, és őszintén ha engem tapiznának meg csak úgy, én is kiakadnék, kivéve, ha azzal az illetővel lenne valami köztünk, vagy nagyon tetszik 😅
2020. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
98%

Nekem hetero a legjobb barátom. Ha hülyülünk a strandon vagy valami simán csinálunk ilyeneket. Ha meg “lelkizés” van megöleljük egymást. Teljesen hetero, sose volt köztünk semmi és nem is gondoltam úgy rá. Tudja hogy meleg vagyok nyilván.

De csak vele merek ilyeneket csinálni mert tudom hogy sok hetero fiút ez kellemetlen helyzetbe hoz.

2020. júl. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
15%

Felejtős !

Elviselem a melegeket a közelemben mindaddig, amíg be nem próbálkoznak (pl ilyesmivel) Csúnya vége lenne a történetnek valószínűleg !

2020. júl. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!