Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ez korrekt izlés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez korrekt izlés számomra fiúk terén?

Figyelt kérdés

- Az arcszőrzetet ki nem állhatom rajtuk (nekem nő, de maximum kétnaponta

borotválkozom, tehát nekem sincs, magamon nem viselem el), talán egy nagyon nagyon kicsi, de csak ha ilyen pár szál nő


- Szeretem, ha vékonyak vagy szálkásak, nem tetszik ha nagyon zsíros


- Most lettem 20, olyan 18-22 között szoktam nézegetni, de előfordul néha, hogy 16-17 éves is tetszik (itt az utóbbira célzom, hogy fura-e)


- Emellett szeretem, ha van igényük az egészségre és az intelligenciára, mert komoly, hosszútávú kapcsolatot szeretnék, amiben beszélni is tudunk egymással. Az intelligenciába egyértelműen a humorérzék is beletartozik.


Bár közűlük egyiket sem ismerem személyiségileg, ránézésre hozzájuk hasonlóak tetszenek, nagyrészt véletlenszerűen választottam ki most őket instáról. 17, 20, 21 évesek, csak, hogy mindkét végletet megmutassam.


[link]

[link]

[link]


2020. júl. 13. 00:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Annyira basic gay... Nincs véletlen a grindreden "no fats no femmes no asians"? :D
2020. júl. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem használtam még grindrt. Nem nagyon szeretem ezeket a tipikus hookup appokat.
2020. júl. 13. 00:42
 3/11 A kérdező kommentje:
És mégegy kérdés #1. Mit gondolsz ezen pontosan basicnek? Mielőtt megtudtam magamról 3 éve, előtte is ilyesmi fiúkat nézegettem meg.
2020. júl. 13. 00:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy hány évesek a képen láthatóak a valóságban, attól még mindegyik kb. 14-15 évesnek néz ki. Egyébként hófehér paripa ne legyen alatta?

Ízlésekről nem lehet vitatkozni, ez az ízlésed, a te dolgod, másnak nincs köze hozzá. Nem mi mondjuk meg neked a tutit, hogy neked mi tetsszen vagy mi nem.

2020. júl. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Nincs ezzel semmi gond. A melegek egyik felének mindig is a helyes srácok fognak tetszenek, nem az ilyen borostás, macsószagú képződmények, akikkel teletöltötték a nyugati világot. Mindenesetre az utóbbi években elég kemény propaganda megy, hogy "az igazi meleg azért meleg, mert igazi férfit akar magának", meg lassan már az affektáló kislányok is bajuszt hordanak a szájuk felett, és sárga földig lepontozzák itt is, aki mást gondol, szeret vagy épp önmaga máshogy néz ki... de ettől te ne befolyásoltasd magad.
2020. júl. 13. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Adod te még ezt sokkal lejebb is
2020. júl. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Így van. AZ idő segít majd az elvárások iigazításában. Vagy a tapasztalat. Mert a nagyja annak akit te keresel általában elég flegma, stb. Mert rájön, hogy jól néz ki és ezzel jön egy flegma stílus idővel. Persze nem mind, mert ez IQ kérdés nem kinézet kérdése.
2020. júl. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Engem igazából a flegma stílus nem zavar, ha személyiségileg nem beképzelt (ez a kettő együtt még kicsit vonzz is). Aki nem ismer, rámnéz, esetleg hall tőlem pár mondatot kontextus nélkül, simán gondolhatja rólam is, hogy beképzelt vagyok, de ha megismer, akkor tudhatja csak meg, hogy amúgy közvetlen vagyok és szívesen elbeszélgetek bárkivel. De értem mire gondolsz #7.


#5: Értem. Nem tartom igazából lenézendőnek, ha valakinek az az izlése, ez mindenkinek saját. Nekem személy szerint mindig a kérdésem alatt említett emberek tetszettek. Sokan mondják, hogy ez mondjuk túl nagy elvárás, de én saját magam szempontjából is sokat adok a kinézetemre, egészségemre mind mentálisan, mind fizikálisan, emiatt nem tartom gondnak, ha más emberben is keresem ezeket a dolgokat.

2020. júl. 13. 13:01
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem a kérdést. Ez egyszerűen nem a mi dolgunk. Ha neked ez jön be, akkor ez van. Hogy jól néznek ki? Számomra olyan semmilyenek, férfiatlanok, de ha neked ez tetszik, egyedül a te dolgod.
2020. júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer csak szerelmes leszel

És az egészet dobhatod a pi..

Majd kérdezgetheted magadtól, hogy mi a f@szt szeretek ezen az emberen...., de úgy szeretem.

2020. júl. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!