Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A roma srácoknak miért kisebb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A roma srácoknak miért kisebb?

Figyelt kérdés

Voltam néhány roma sráccal, de mindegyik csalódást keltő volt méret ügyileg :(

Azt gondoltam, hogy azért van alattuk egy 18-20-as, de ehhez képest vékony 14-15 cm-es csupaszra borotvált répácskáik voltak :(

Azt hittem ezeknek a férfias, vagánykodó srácoknak van csomagjuk, de az eddigi tapasztalataim alapján csúnyán túlbecsültem a szexi roma srácokat :(

Másnak milyen tapasztalata van e téren?



2020. júl. 14. 12:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Ugyan ezt tapasztaltam én is xd
2020. júl. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Indiából származnak, az indiaiak pedig kistermetű emberkék kis csomaggal (volt dolgom indiaival).
2020. júl. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy hármas írja. Persze náluk is lehet nagyobb, de az átlag mindenbizonnyal kisebb.
2020. júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Nekem 5 roma volt. Az egyik kezdjük azzal hogy nagy kamu (majlo), de a tapasztalat az volt, hogy 3 volt kis farokkal. És tényleg jól írják, hogy az átlagnál is kisebb. Azaz 13-14cm. 2 srác viszont nagy farokkal. Az egyik 19cm a másik pedig 22 és vastag. Viszont a második passzív volt ennek ellenére. Amúgy én 8 év alatt sikerült, hogy 5 srácot találjak. Olyan nehéz találni romát sajna. Pedig engem is izgatna egy fiatal tökös vagány ösztönlény roma fiú.Hol vannak ezek??
2020. júl. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Amiért az araboknak is. A romáknak, araboknak átlagban nagyjából ugyanakkora mint az európaiaknak (a távol-keleteiknek viszont jóval kisebb).

Az hogy ki mennyire vagány, vagy nagyszájú meg semmi köze a péniszméretéhez.

2020. júl. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Jellemzően két véglet van. Vagy nagy nekik vagy kicsi. Én még anno 1 évre bekerültem ilyen gyerekotthonba anyumék válása után. Ahol a többség roma volt. Az egyikkel volt dolgom. 16 évesen volt 20cm neki. És ott aztán volt anyag rendesen. Évekkel később egy másik sráccal voltam Miskolcon. Na neki 15cm körül volt. Pedig gyúrt meg minden így reméltem hogy lesz 18cm tuti. Hát nem. De szerintem a fehérek közt is így van. Voltam már nagy és kis és átlagos farkú fehérrel is. A fekáknak se hiszem, hogy mindegyiknek nagy és láttam már videón nagy(19cm körül) farkú kínait is.
2020. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Rám írt valaki a válaszom kapcsán.(6. vagyok) Nem tervezem hogy részletes élménybeszámolót írok kedves Sor.... Nem azért írtam, hogy utána részletekről faggas. A méretről szóló részre reagáltam. Azért is írom itt a választ mert így érted miért nem fogok válaszolni. Értem, hogy téged ez izgat ezek szerint, de nem akarok partnered lenni abban hogy részletezem. Nem erről szól a kérdés. Remélem a többieket nem bombázod hasonlóan ízléstelen kérdésekkel. Magánügy amiket kérdezel.
2020. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

Eddig 7 roma sraccal voltam egyutt, ebbol 5-nek 19 centi korul. A tobbi 14 alatt. :)

18L

2020. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Csak passzívakkal voltam de nekik kicsi volt. 3 volt eddig.
2020. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
Ki hol ismerkedett romákkal?
2020. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!