Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az előnyös kinézet sokszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előnyös kinézet sokszor hátrány?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, arcra nagyon helyesnek mondanak, ezt tudom is magamról. A testem lehetne kicsit izmosabb, de ezért is járok edzeni, sportolni.

Ez miatt nagyon válogatós vagyok, társkeresőn is 10ből ha 2 srác aki bejön, ezért nagyon ritkán fél évente 1x ha találok megfelelő partnert.

Aki csúnyább, vagy nincs nagy igénye, az talál magának csúnyát kb azonnal. Nekem is lehetne kb naponta szex, ha nem lennék válogatós, de a külsőm miatt azt érzem nem adhatom lejjebb.

Pl az ilyen srác jön be:

[link]

Ti mennyire vagytok válogatósak?



2020. júl. 16. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Válogass csak nyugodtan. Majd eljön az az idő, amikor te sem kellesz senkinek sem. Mondjuk a hivatkozott srác sem akkora nagy szám.
2020. júl. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Nem egy nagy szám a videón lévő srác, ráadásul túl feminin, max egy kalandra lenne jó.


De ha ilyen tetszik, akkor keress ilyet. Nem teljesen értem, hogy mit akarsz kérdezni.

2020. júl. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajna a válogatósság szívás. Reméljük majd megy lentebb az igényed, mert tökéletes sosincs. Plusz nem minden a külső. Amúgy amíg fiatal vagy kicsit élvezd ki és szexelj mert később nem lesz rá mód. Én is így teszem. Viszont az hogy nagyon válogatós vagy neked rossz.


Ja és ne nézz le senkit. Én nem vok szépfiú. Ronda se. Azonban meglepődnél milyen jó pasikat kapok meg és egy okból. Emberként és nem áruként kezelem őket. És főleg nem kategorizálom ronda vagy szép.


A szépfiúk egyik nagy átka amúgy, hogy sokat képzelnek magukról és emiatt végül boldogtalanok mert ő nem fog akárkivel. Nem irigyellek mert sajna nem döntés kérdése, hogy mi tetszik és mi nem. Remélem idővel az igényeid is változnak és találsz így olyat aki megfelel. :) Sok sikert!

2020. júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sok izomtalan, kopaszodó, zsíros, igénytelen fiú van tarskeresőn, akik nem jönnek be. Ha én is ilyen lennék, akkor lehet bejönnének és nem lenne nehéz partnert találni.
2020. júl. 16. 11:07
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy elég hülye és meggondolatlan feltételezés. Kb. ordít róla, hogy tele vagy előítéletekkel és ez a bajod, nem pedig az, hogy helyes vagy.

Én kopaszodom és arcra is csúnya vagyok, mégsem találok senkit sem. Plusz csak ezért még nem fogok belemenni bármibe.


Ez a kopaszodás dolog amúgy nem tudom hogyan illik bele az izomtalan, zsíros és igénytelen sorba. Senki sem tehet a kopaszodásról, ez genetika és nincs rá gyógyszer, nem lehet ellene tenni. (Hacsak nincsenek valakinek milliói arra, hogy fizesse félévente a hajas beavatkozásokat.)

2020. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdező, te kicsit sokat gondolsz magadról és ezért nem kellesz annak a kevésnek, aki bejön neked. Lehet átbasztak azzal kapcsolatban, hogy nagyon helyes vagy, én GYK-n még nem láttam nagyon helyes fiút.
2020. júl. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem úgy működik,hogy "Ó én csúnya vagyok,szóval valaki csúnyát keresek."Szerintem mindenkiben lehet valami szép,de egy szép külső nem ér számomra semmit,ha belül rothadt.Egy csúnya embernek is lehetnek magas elvárásai,mert az értékrended nem a külsődtől függ.
2020. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Ezek csak külsőségek,

Ha csak alkalmira kell akkor számít igen, de mulandó ne feledd 30éves elmulsz és passzív vagy kutyának se fogsz kelleni mindegy menyire hiszed szépnek magad a tükör előtt.

Élvezd amíg lehet, ha van rá igényed egyáltalán.

2020. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem értem a kérdést, miért lenne hátrány?? Hisz a mondandód alapján te utasítod el a kevésbé szép srácokat, nem pedig fordítva. Visszakérdezek. Ezek szerint te jobban éreznéd magad, ha csúnyaként szexelnél csúnya srácokkal? Megsúgom, ezt megteheted így is, bár ha tényleg igaz, hogy ennyire szép vagy. Te vagy, aki válogatsz, úgyhogy nem gondolom, hogy hátrány. Egyébként fél évente 1-et egyáltalán nem gondolom kevésenek! Jobb egy hosszabb tartós, mint hetente váltogatni!
2020. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

A videóban szereplő srácot én bottal sem piszkálnám meg. Neked ez a szép? Ha te is ugyanígy vagy "szép", akkor nagyon messze vagy az igazi szépségtől. Ennek a srácnak egyáltalán nem helyes az arca. Olyan kis szakmunkástanuló-feje van. Kis vízvezetékszerelő-fejű. Semmi értelem nem sugárzik róla, nincs benne szexepil.


Az szép fiatal férfi számomra itt kezdődik:


https://www.youtube.com/watch?v=nfm9gzRkxgA

2020. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!