Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tennétek ha megtalálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha megtalálnátok “életetek párját” minden téren de análisan nem tudnátok soha együtt lenni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 18. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Vagy erőt vesz magán, vagy keresek mást..
2020. júl. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Nekem nem okozna problémát, simán jó az orál is.

Konkrétan mi a problémátok?

2020. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

Voltam ilyen cipőbe

Ismerem magam és nem bírom ki sokáig dugás nélkül, így megcsalás vagy nyitott kapcsolat lett volna belőle

Így én nem mentem bele.

2020. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem vonz kifejezetten az anál úgyhogy nem érdekelne. De akinek ez nélkülözhetetlen és megcsalná, annak nem élete párja ennyire egyszerű. A végbél egyébként sem feltétlen arra való.
2020. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem is akarnék análozni, úgyhogy nem lenne gond. ;)
2020. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Ideális lenne. De ez itt a valóság.
2020. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Anál nem vonz csak orál. Maradhatna.
2020. júl. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Mi lassan 10 éve vagyunk együtt a párommal, de a 10 ujjamon meg tudnám számolni, hogy hányszor "análoztunk". Ennek ellenére a szexuális életünk maximálisan jó, eszünkbe nem jutna megcsalni egymást vagy harmadikat keresni.
2020. júl. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az ok az hogy nem szereti, nem igényli, undorodik. Nekem viszont ez jelenti az igazi együttlétet. Nemcsak amiatt hogy jó érzés, hanem mert mégis csak ez a legbensőségesebb része a szeretkezésnek. Az orált ezzel össze sem lehet hasonlítani. Passzív vagyok, nekem az hogy magamba fogadom, fejben is sokat jelent. Nem értem mit nem lehet ezen szeretni. És az önbizalmamnak sem tesz jót hogy nem kíván “így”. Közben minden más téren passzolunk.
2020. júl. 20. 22:59
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha ennyire zavar, te döntsd el mi a fontos, talán mégsem ő az igazi ezek szerint.Engem sem vonz különösebben én meg azt nem értem mit lehet benne szeretni.
2020. júl. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!