Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megoldás lehet az öngyilkosság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldás lehet az öngyilkosság?

Figyelt kérdés
Nagyon nem megy az élet, borzalmas egyedül, csak a napi küzdelem és kilátástalanság van. Társkeresés pedig egy zsákutca. A többi is kudarc. Nem látok másféle kiutat, csak kihátrálni ebből.

2020. júl. 18. 17:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%
Üdv a klubban, pajti
2020. júl. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
9%
Nem megoldás, de neked az már mindegy. Az életképes túlél, a hulladék elhullik. Ámen.
2020. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Én is így vagyok, csak én heteroszexuális. Szerintem nem az, én félek a haláltól.
2020. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
32%
Igen, egy alternatíva, hogy véget vess a szenvedéseidnek. Attól függetlenül, hogy ennek milyen a társadalmi megítélése. Ott eleve baj van, ha attól függ a boldogságod, hogy van-e melletted valaki.
2020. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem megoldás. Keress egy hobbit, lehetőleg olyat, ami mögött egy közösség is van.
2020. júl. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

A helyzet ismerős!

Hiába keresek relatíve jól, a gondjaimat így sem tudom megoldani, az anyagi természetűeket sem!

Társkeresés, na az végképp nem megy!

Társkeresőkön, és itt is, mintha a privát levelezés, valami fizetett moderátorral folyna, nem pedig valós emberrel, így soha nem lesz semmiből semmi, vagy a világ végén lakik a másik, vagy csak eltűnik!, de ez egy külön sztori...

Pénzért se találok szexpartnert, szóval nálam is kilátástalan minden!


Érted ezt, pénzért se találok egy fiatal sráco!!!



De nem adom fel, nem leszek öngyilkos, pedig átfutott párszor az agyamon...

Egyszer csak jobb lesz, vagy nem!


Akikre a csillagokat is ráteszem, azoktól se kapok szeretetet!

Milyen élet ez így...


Áááááá...

2020. júl. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Pont akkor fog jönni az a valaki, amikor legkevésbé számítasz rá:)
2020. júl. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

7esnek igaza van...


De amikor az ember maga alatt van, és el van keseredve, akkor erre gondol a legkevésbé!

Márpedig én most el vagyok keseredve, szar minden...

Egy cseppnyi boldogság nincs az életemben!, akit szívből szeretek, nem is sejti, hogy BI vagyok, és nekem bejön...

És valószínűleg soha nem mondom el neki, mert nem hinném, hogy vevő lenne a szeretetemre...

Úgy vélem heteroszexuális...

És ez csak mégjobban nehezíti az életemet!


6os voltam...

2020. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%
Én igazából nem értelek titeket. Hogy lehet pl abba belebetegedni, hogy valaki nem talál pénzért sem szexpartnert? És még ki is hangsúlyozza. Még az haggyán ha abba betegszik bele, ha társat nem talál, de az is beteges, ha ettől függ valakinek a boldogsága. Én sem találtam soha még csak szexre sem de nem is próbálkozok, mert tudom hogy milyenek az emberek. De ettől nem vagyok boldogtalan, nem is vágyok már rá. Hogy lehet ebbe belebetegedni? A meleg világ egy nagy hazug banda, szerintem nem is lehet normálisan ismerkedni, ha valaki normálisnak tűnik, kiadod neki magad valamennyire, egy idő után eltűnik, a maradék meg csak szexet akar. Én úgy vagyok vele, hogy ha kell hogy jöjjön majd valaki, akkor jön, de egy pillanatig nem leszek boldogtalan emiatt.
2020. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
28%
To be or not to be, that is the question.
2020. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!