Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért alakul így a farok mérete?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakul így a farok mérete?

Figyelt kérdés

Nézegetem a társkeresőket és 70%-ka farok képpel van fenn. Mikor látom, hogy 50-60 éves és soknak olyan nagy a farka, a mostani 20-30 éveseknek meg átlagos vagy kicsit kisebb. Nem mintha a farok mérete izgatna csak teljesen meglepődtem rajta.


Arra lennék kíváncsi, hogy közre játszik az is, hogy a mostani srácok inkább kicsit femininebbek? Tudom, hogy genetikai dolog is.



2020. júl. 19. 16:44
A kérdező szavazást indított:
XS (1-9 cm)
S (10-13 cm)
M (14-16 cm)
L (17-18 cm)
XL (19-20 cm)
XXL (21-22 cm)
XXXL (23+ cm)
83 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy ha valaki rám írna, nem keresek alkalmit. 33 éves kövér srác vagyok. Gondoltam megelőzőm, a sok üzenetet, mert múltkor kihagytam ezeket az információkat és elképesztő mennyien írtak...
2020. júl. 19. 16:46
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, képről nem lehet egyértelműen megmondani. Nekem folyton írtak, hogy milyen szép hatalmas, mindig mondtam, hogy csak 16cm, de nem hitték el. Nem mindegy hogy fotózod.
2020. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát amiket láttam, tuti nem 16cm volt. (Mondjuk azzal sincs semmi gond.)
2020. júl. 19. 17:42
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Én meg eddig azt hittem / tapasztaltam, hogy pont fordítva van. Ahogy az átlagmagasság is nő, ma sokkal magasabbak a fiúk, mint 30 éve, úgy a farokméret is.
2020. júl. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindig is nagy volt a szórás. Csak nem tudod. Ismerek öreg nagy farkút és fiatalt is.
2020. júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalon méregettük egymásét.Ez az őskorban volt.Nem igen volt úgy nevezett

kicsi pöcs.Vannak hasonló idősebb korú partnereim.Mind szép mérettel

rendelkezik.Vannak egészen fiatal srácaim akik meglepő nagy mérettel

rendelkeznek.Ezek még nőni fognak.Nincs anno meg most.Vannak és voltak

szép méretek.

2020. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A szavazás mire vonatkozik? Arra nem igazán jöttem rá... Az alapján kéne ikszelnem, hogy az enyém mekkora? De ez hogyan kapcsolódik a kérdéshez? Honnan tudod, hogy milyen korosztályú emberek szavaztak?...
2020. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát jahh, utána jöttem rá, hogy nem lehet évet betenni. De amúgy mindegy, ebből is látszik miből van több.
2020. júl. 20. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!