Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Planetromeon miért nem találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Planetromeon miért nem találni senki se, aki néhány üzenetváltás után ne tünne el?

Figyelt kérdés

Olyan nehéz bárkit találni, aki néhány üzenetváltás után ne tünjön el. Még az után is, hogy volt képcsere és azt írták szép vagyok.

S ennél lejjebb már nem tudok igényt lejjebb adni. Nálam 15-20 évvel idősebb is simán eltűnik. Még alkalmi szex sem jön össze, párkapcsolatról már nem is igazán merek álmodni.


Mit csinálok rosszul? Mit csináljak, hogy Fejér megyében találjak végre valakit, akivel legalább alkalmi szexet összehozhatok?



2020. júl. 22. 08:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez, pont ismerkedés topikba írtam ki ma hajnalba egy kérdést. :/

Nézz rá ha gondolod, hátha.

Egyébként valamiért megszűnik az érdeklődés, de nyilván kettőn áll a vásár.

2020. júl. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

E-mailben, itt gyakorin, tarskereson is Eltunnek, ahogy írtad. Igaz én kevés emberrel beszéltem. De ott is volt bőven. Aztán se válasz, se semmi. Meg annyi se, hogy bocs nem.

De ne add fel.

Más oldalon próbáltad már?

2020. júl. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Üdvözlet a való világban! A hetero társkeresőkön ugyanúgy dívik a ghostingolás. Megy a nagy duma, utána élő találkozó előtt felszívódnak. Ezer oka lehet (pl. több vasat tart a tűzben, vagy beparázik, vagy megelégszik csak a virtuális "hódítással", vagy csak chatizélni, képcserézni akar stb.).

Idővel ki fog alakulni a rutinod hogy a kamusokat szűrd.

Ha meg melegként alkalmit keresel... Magnum, Máté utcai swinger, szexmozik (óvszert viszont használj).

2020. júl. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos rengeteg a bukó ember. Nem lehet kiszűrni őket a regisztrációnál. Egyszer csak összejön, nekem szerencsém volt. Sikerült normális srácot találni. Találkozgatunk is.
2020. júl. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3: Amiket írsz azok túl messze vannak nekem, a fővárosban. Vidéki vagyok, per pillanat kevés pénzzel. Túl drága lenne Budapestre felruccanni.
2020. júl. 23. 21:48
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
diák vagy? azzal csak fele, 2000 ft, az nem nagy összeg..
2020. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Félig-meddig diák vagyok. Levelezőn tanulok egyetemen.


Konkrétan a koronavírus miatt nehezen találni munkát,amiből pénzem lenne.


Miért merült fel, hogy diák vagyok? 😅

2020. júl. 24. 11:44
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak megérzés volt.

Azzal meg ugye 50%.

Vannak munkák, fent is. Igaz nagy a túljelentkezes

2020. júl. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Én nem tűnnék el – viszont azok, akikkel eddig ismerkedtem, igen.
2020. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az oldal a legalja
2021. márc. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!