Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csakis normális kommenteket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csakis normális kommenteket kérek. Szerintetek érdemes kezdő aktívként elmenni a Sauna69 be? Egyedül mennék. Mire számíthat az ember ?

Figyelt kérdés
2020. júl. 23. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Abban hogy elmész nincs semmi gond, tapasztalatot gyüjtesz látsz.

De én ott nem hetyegnék senkivel.

Soha ne feledd gumi nélkül nem baszunk! Mert mondják majd nincs semmi bajom nyugodtan....

2020. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyilván gumi az alap anélkül semmi
2020. júl. 23. 11:48
 3/9 Balor ***** válasza:
75%

Szia. Én sem voltam még, csak egyedül nem merek menni :D

26f uni

2020. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Mire számíts? Nehéz lesz menni, meg ülni.
2020. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Érdemes mérlegelni:

1) Elmész, és mondjuk rossz/semleges esetben semmi extra nem történik, de szaunázni még mindig tudsz, tehát nem pénzkidobás, és fel tudtad mérni hogy neked való a hely vagy nem.


2) nem mész el, mert “jajmileszvelem”, majd évek múlva ötven-hatvan évesen is ezen töprengsz csak már úgy, hogy “jajmilehetettvolna”.


Ez egy annyira egyszerű dilemma.

2020. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az #5-ös nagyon jól fogta meg a kérdést. Nem drága a belépő, mit kell ezen filózni? Elmész, szétnézel, viszel gumit, papucsot és megnézed akkor éppen kik vannak lent. Ha van kedved valamihez, találsz szimpatikus embert akkor csinálod, ha nem akkor meg dumálsz másokkal és gőzölöd magad.

Lehet bárhol a világ legjobb bulija is, ha csak töprengsz és nem mersz lépni. Magától nem fog semmi házhoz menni. Nem szoktak ott sem embert enni, sem megverni senkit, sem megerőszakolni.

2020. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Vonulnak egy torolkozoben a pasik fel-le, mint egy robot, a masikat vizslatva. Kovetnek, vagy hozzad ernek, ha akarnak valamit es be lehet csukodni egy fulkebe. Szerintem nagyon kiabrandito volt, egyaltalan nem volt szexi, sem izgalmas. Inkabb szanalmas.
2020. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó élmenyem volt ott, a pasik többsége normálisan viselkedett. Nyugodtan mehetsz egyedül. Bár azt nem tudom hogy most a vírus helyzet miatt megcsappant-e a látogatottsága. Akkor éri meg elmenni, amikor sokan vannak.
2020. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 sandrisbp ***** válasza:
100%

az #5-ösnek jár pont, teljesen igaza van.

tapasztalataim szerint sok jó fiatal pasi fordul meg ott... és nincs akkora nyomulás, mint a Magnumban. A gőzben lehet, hogy hozzádérnek, de ha nem tetszik, rakd arrébb nyugodtan a másik kezét :).

#7-es: és igen, a szauna az húspiac - akinek ezzel baja van, az ne menjen meleg szaunába vagy szórakozóhelyre, maximum a partnerével, mert mindegyik az. Ez lehet kiábrándító - de ha összejössz a szép szőke herceggel, akkor nem is az :).

2021. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!