Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy 183cm-es passzív fiúnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 183cm-es passzív fiúnak mekkora az ideális méret kezdésnek?

Figyelt kérdés
Eddig még sosem voltam fiúval, viszont a nyáron lehet összejön.

2020. júl. 25. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Tippet nem tudok mondani. De azt nem igazán értem hogy az első szexuális behatoláshoz mi közé van a magasságodhoz.🤨😒
2020. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló, én sem tudom,csak gondoltam hátha van a kettő között vmi összefüggés.
2020. júl. 25. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Passzív félként lényegtelen mekkora neked
2020. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, a 3as válaszoló kicsit félre értette, nem az enyémen van a lényeg, hanem a partnerén, mekkora az a farok, amit fájdalom nélkül betudok fogadni.
2020. júl. 25. 22:39
 5/7 everlight ***** válasza:
100%
először kicsiben kell kezdeni,fokozatosan nagyobb tárgyakkal tágítsd magad,de használj síkosítót.Ha hirtelen nagy fasszal próbálkoznál először nem biztos hogy be menne.
2020. júl. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem ilyan hogy ideális méret ilyen esetben nincs. Vagyis elég sok paramétert kell tudni ahhoz kinek mi a jó. Van akinek szűkebb neki a 14 cm és átlagos vastagságú sem nagyon akar bemenni. Van aki 160 cm és magasságával a lónak a micsodáját is be tudja venni. Próbálgatni kell mi a jó neked mi fér be mi izgat és mi fájdalmas már.
2020. júl. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen lennék neked első és nekem pl 16cm.
2020. júl. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!