Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy mondjam el neki, hogy le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy le akarom szopni?

Figyelt kérdés
Meleg vagyok, és már egy ideje vágyat érzek a legjobb barátom iránt. Már régóta ismerem, rengetegszer átjön hozzánk PS4-ezünk, filmet nézünk, ökörködünk. Pl úgy hogy ő azt mondja "Cica ideadnád a...!" Erre én: "Máris, tigris!" Szóval hülyülünk. Viszont én szivesen lennék a "cicája", vagy bármi mása. Amikor filmet/sorozatot nézünk a szobámban, sokszor egész közel fekszik hozzám, és volt, hogy láttam rajta, hogy kényelmetlenül fekszik, és odaadtam a párnámat. Erre ő felajánlotta, hogy hajtsam a fejemet az ölébe. Mondtam neki, hogy köszi ezt kihagyom. Persze imádtam volna az ölében pihenni, de túl izgató lett volna. Ő mindig szűk farmert hord, és láttam már rajta keresztül dudorodni a farkát. Legszivesebben belenyomtam volna az arcomat az ölébe, a lábai közé, de nem, féletem. Az ilyen szituáicók sokszor zavarba hoznak. Azt sem merem elárulni neki, hogy meleg vagyok. Róla nem tudom, egyszer volt barátnője kb 2 hónapig. Szóval rendkívül kívánom, és szenvedek miatta, hogy mi lesz ha megutál. Nagyon szeretem őt, szeretném leszopni, örömet okozni neki.

2020. júl. 28. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Nyugi, a leiras alapjan, tuti, hogy nem full hetero a srac, incselkedik veled, hatha benne lennel izgato dolgokban.
2020. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
De dilipók vagy🤣ha már azt mondja, hogy hajtsd az ölemben a fejed! Ilyet nem szabad kihagyni azért drukkolok neked nagyon!
2020. júl. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem legközelebb menj rá arra a dudorodásra. Ha felizgul rád akkor tuti benne lenne a dologban.
2020. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
tudja h meleg vagy lejött neki :D es csak varja ra mozdulj ez nagyon olyan
2020. júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Előszőr meg kéne neki mondani hogy meleg vagy,ha ezt elfogadja akkor mondhatd hogy a barátod.

Bár melyik barátom rá akarna cuppani a farkamra, nagyon rosszul esne mert onnantól megszünt a barátság és valami más lesz utána ami hamar végetér.

Egy barátság sokkal többet ér mint egy szex, vagy szerelem.

De Ehez sokaknak idő kell hogy ezt egyáltalán fel tudják fogni, 20 évesen ez nem igen fog menni.

2020. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Leszopod, mindegy hogy végződik de barátok onnantól már nem lesztek.
2020. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 kovpet ***** válasza:
90%
6: Most sem azok... Barátok között nem szokott szexuális feszültség lenni.
2020. júl. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%
Nekem eddig 2 haveron volt aki meleg. Állandóan nyomultak, nem értettek mit jelent a heteró. Ezért kerülöm a melegeket messziről.
2020. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Már rég levágta hogy meleg vagy, s direkt húzza az agyad. Ahogy a cimborád sem full hetero, min. biszex. Mond neki hogy húúú látom dudorodik a farkad a nadrágban, s szépen elő is fog az kerülni te meg rászaxizhatsz.
2020. júl. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
12%
Heló, adok tanácsot! Írj!
2020. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!