Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív srácok vannak domináns...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív srácok vannak domináns vágyaitok?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok? Mik a dominánsabb vágyaitok?
2020. júl. 30. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van de sajna kevés a komoly fiatal slave. Engem sok dolog izgat. Partnertől függően. Nagyon kegyetlen, pisi, vér kizárt, de amúgy nyitott vagyok.

29 éves vagyok.

2020. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Vannak, de csak vékony fiatal sráccal izgat. Szerencsére akad pár. Lightos vágyaik vannak de én se vagyok "kemény" szóval... Emiatt van akivel 5 éve csinálok ezt-azt.:)
2020. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van és meglep, de sokan nyitottak rá, csak nem tudják. Mármint ha azt mondom BDSM máris vmi komoly dologra gondolnak.
2020. júl. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem pedig pont, hogy a ducibb srácok izgatnak elsősorban :D Az sem zavar, ha kezdő valaki ilyen téren.
2020. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sub hajlamú srácként írom, hogy kevés az a dom vágyakkal rendelkező srác, aki komolyan vehető. Egy részük teljesen elborult vágyakkal rendelkeznek, ami konkrétan már jogilag nem állná meg a helyét (pl. bekameráztatná a lakást, hogy megfigyelhessen folyamatosan vagy hozzáférést akar a bankszámlához, le akarja fotózni a személyes okmányokat, amikkel aztán nagyon durván vissza lehet élni). Aztán, aki nem ilyen az meg jellemzően nem tudja mit szeretne, azt várja, hogy a sub srác mondja meg, hogy mit akar és akkor ő azt csinálná. Ez elvesz az egészből, hiszen én mondom meg mit csinálhat. Persze a határok lefektetése fontos és közösen kell, hogy történjen (szerintem), de a domnak ügyesen és hozzáértéssel kell tudnia szélesíteni ezeket a határokat. Na ebből az ügyes, hozzáértő domból van szerintem kevés. Aki komolyan vehető, aki ki tudja vívni a tiszteletet.

23/f

2020. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Van 22F
2020. aug. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!