Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miert erzem magam kellemetlenu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erzem magam kellemetlenul az uj baratok mellett?

Figyelt kérdés

A baratommal 4 eve vagyunk egyutt, bekerultunk egy uj barati korbe ami eleg szoros, de rendkivul tolerans es intelligens csapatrol van szo. Tudjak ,hogy melegek vagyunk es nagyon jol fogadtak a dolgot. Sot erdeklodnek felollunk es hogy hogyan jottunk ossze ,stb.

Ez a kozvetlen viselkedesuk megis engem nagyon meglep es habar jo dolog kisse felelmetes is. Eddig volt egy titkunk (a csalad es a szuk ismeretseg tudta rolunk), most pedig bekerultunk egy velunk egykoru barati korbe es furcsa h nem kell titkolozni es hazudozni.

Csak nekem nehez ezen a dolgon tul tennem magam?


Barat 27, en 28 eves



2020. aug. 2. 03:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Idővel megszokod. Én nyíltan melegként viselkedem, és gyakran viccelünk/tünk is vele (és is) mégis mikor először az angol tanárom egy magánórán azt a példamondatot mondta hogy „megismerkedsz egy angol fiúval” ott úgy meglepett, hogy tényként kezeli, nem poén ként... Hírtelenlen meg sem tudtam szólalni :) akkor tudatosúlt bennem hogy ez mennyire meghatározó .

Szerintem téged is az zavar, hogy eddig csak gondolati színten volt (oké, meleg vagyok, pasim van, fiúkat szeretem...) és nem volt különösebb tétje, senki nem vár el semmit. Most pedig hogy többen tudják, ez „bebetonozta” az életedben a dolgot.

2020. aug. 2. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22%

Vasárnap reggel van 7,00

Barátommal fekszünk az ágyba

Kín csicseregnek aadarak nyitva az ablak mindjárt felkelünk és átmegyünk a heteró barátainkhoz akiknek 2 kis gyerekük is van

Náluk kV-zunk és eszünk pirítós. És megkérdezem tőlük hogy mekkorát keféltek az este

Nekem ez így normális.

2020. aug. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
Én lehet, hogy furcsa de engem kinek milyen a hovatartozása soha nem érdekelt mindenkit olyannak kell elfogadni amilyen és ez ha ez kölcsönös akkor szerintem minden oké. Miért zavarna az ő mássága őt se zavarja, hogy én nem olyan vagyok csak jókat beszélgessünk legyen közös érdeklődési körünk mert mindnyájan emberek vagyunk.
2020. aug. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!