Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Történt már olyan, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már olyan, hogy egy srác az öltöző felé indult, és utánamentél, vagy Te utánad jött valaki az öltözőben?

Figyelt kérdés
öltöző, zuhanyzó, meztelen

2020. aug. 3. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Igen, nem is egyszer. Munkahelyi öltözőnél is sokszor előfordul, hogy amikor megyek befelé, éppen előttem megy be vagy utánam jön be valaki. Uszodában, strandon is volt ilyen. Ott is sokan jönnek mennek.

;-)

2020. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
igen volt ilyen, koliban bejöttek utána ketten is egyszer
2020. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen több alkalommal. 23/F
2020. aug. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Én meg mindig lemaradok az ilyen, és hasonló jóságokról...
2020. aug. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont tegnap a strandon! Bárhol is voltam egy srác mindig körülöttem volt, aztán mikor én bámultam őt zavarba volt
2020. aug. 4. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen, egy konditeremben elég sokszor előfordulhat a férfi öltözőben. De most nem értem, mi van azzal, hogy besétálok valaki után az öltözőbe, vagy más is végzett és utánam bejön ő is?
2020. aug. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
szokott ilyen lenni,mustrálás ,kinek milyen a teste dákoja..van akinek feláll
2020. aug. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
persze, ez mindehol van :)
2020. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt, fürdőben végig követett egy csávó, ha a szaunába menünk, oda jött, ha az egyik medencébe, oda, ha zuhanyozni, oda. Egyik medencében még meg is szólított, aminek a pasim nem igazán örült, de nem vettem benne tolakodást. Amikor a végén mentünk öltözni és jött oda is és megállt az öltöző másik felében és onnan végig azt nézte, ahogy öltözöm, az már fura volt:,D
2020. aug. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindkét verzió megtörtént többször is.
2020. aug. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!