Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez a dal mennyire sértő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a dal mennyire sértő nektek melegeknek?

Figyelt kérdés
[link]

2020. aug. 10. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Én nem tudom eldönteni, hogy ez a dal viccből lett megírva, vagy komolyan gondolják. Ha az utóbbi akkor nekem sértő!
2020. aug. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Most hallottam ezt a számot először, és bár nekem személy szerint szarul esik, megértem a véleményük.
2020. aug. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Óóó, ez teljesen rendben van! Érződik benne a törődés, jól gondozták a szöveget is és nem tűnik ki belőle a céltalan alázás. Mondhatni egy görbetükör. Szerintem simán elfogadható.
2020. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az se normális aki ilyet csinál😂😂 poénnak talán elmegy
2020. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Hát én nem bírtam végighallgatni. Nem a szöveg miatt, az viccnek elmegy, de magát ezt a zenei stílust nem szeretem. Bár más volt 11 éve, mint most
2020. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogott meg, semmi véleményem róla. Gyenge. "Lassan az egéz ország b-zi már". Ezzel mit akarnak mondani és miért foglalkoznak velük?
2020. aug. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Én úgy vagyok vele, hogy attól függ, milyen hangulatom van éppen. Ha jó passzban vagyok és jó a kedvem, akkor nem sértő. Még lehet, hogy el is mosolygom magam, hogy basszus, mekkora ökrök már, ki tud ilyen hülye rímeket kitalálni? ... Biztos saját tapasztalataikból, az emlékeikből szerzik a dalaik szövegét és "mélyen nyomot hagyott bennük" az elmúlt éjszaka. :) Meg hát egy punk zenekartól nem várja el az ember, hogy mélyenszántó gondolataik legyenek és Shakespeare idézeteket adjanak elő megzenésítve. Ennek a műfajnak ez a sajátossága. De ha épp felcseszem az agyam valami más homofób témán (pl. a lengyelországi "melegmentes" övezetek bevezetésén, vagy ha valamelyik magyar politikus kijelenti, hogy a melegek érezzék magukat másodrangú állampolgárnak, vagy ott volt pl. a Coca-Cola botrány stb.), akkor alám tud vágni egy ilyen dal rendesen, sértőnek tartom, mondván: Na tessék! Még ezek is uszítanak, gyűlöletet keltenek. Szóval hangulatfüggő a dolog. Van amikor meg csak simán elmegyek mellette közömbösen, sem sértőnek nem tartom, se viccesnek sem. Változó. Hangulatfüggő.
2020. aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egyébként érdekes ennek a dalnak a kommentszekciója is.

Kevés a gyülölködő.

2020. aug. 10. 21:45
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem sértő egyáltalán, mert primitív, és ilyenek nem érdekelnek.

Ez csak hatásvadász céllal készült izé.

2020. aug. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A nem szopnak a ministránsok jobban tetszik és még igaz is.Álszent

pedofil papok.Ebben az országban sose lesz tolerancia.Azt hiszem kevés olyan ország van akik ilyen gyűlölettel vannak a másság iránt.

2020. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!