Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ilyen sok az oldalon a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen sok az oldalon a magát nőnek kiadó meleg férfi? Miért jó ez nekik/nektek? Ez már kicsit túlzás...

Figyelt kérdés

2020. aug. 13. 16:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Alapvetően beteg emberek.
2020. aug. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, de ezzel azt fogják elérni, hogy minden és mindenki gyanús lesz mindenkinek és ha tényleg nő ír ki valamit, azt is félvállról veszik majd.
2020. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Mert te, valószínűleg fiatal hetero pali, sosem küldenél képet a farkadról " az 50 éves, kopaszodó, elhízott Bélának" hogy majd a te álló szerszámodra verje a petyhüdt kis micsodáját...


Mondom ezt úgy, hogy magam is 41 vagyok, nem a leg előnyösebb külsővel, és bizony kedvelem a fiatal fiúkat,

DE NEM ADNÁM KI MAGAM NŐNEK EGY KÉPÉRT!!!

Mégha szívesen nézegetném akkor sem!


De kapom így is eleget...

Az a gáz, hogy találkozni nem mer senki...

2020. aug. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Melegként mondom, hogy nem tudom, nekem ez még eszembe sem jutott. Elég gáznak tartom, hogy az ilyen b*zik miatt ítélnek el minket, akik normálisak és tiszteletben tartják a határokat. Értem én hogy vannak akik mindent megtesznek hogy egy hetero pasi farkát lássák, mert hát a tiltott gyümölcs a legfinomabb, de ettől függetlenül elég undorítónak és gáznak tartom mind magát a tettet, mind magát az ilyen jellemmel rendelkező embereket. Íme még egy ok hogy miért ellenzem melegként a Prideot.
2020. aug. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Mert nem tudják magukat elfogadni olyannak amilyenek.

Kellene nekik a fsz, de nem mernek szembe nézni vele, hogy ők bizony melegek.

Így azzal nyugtatják magukat, hogy csak szívatnak neten keresztül másokat.

Még akkor is, mikor arra verik, hogy egy másik pasi leírja nekik, hogy mit csinálnának velük.

Srácok, bújjatok elő, legyetek egymáséi, és legyetek boldogok.


Mert most csak a lányokat szívatjátok, akiket senki nem vesz már komolyan, amiatt, hogy ti nem meritek felvállalni magatok előtt sem, hogy mik vagytok.

2020. aug. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem ilyen bonyolult, mint amiket itt az emberek leírnak. Csak könnyű módja a figyelem megszerzésének, amikor unatkozol. Ennyi.
2020. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Én nem csinálok ilyet, nem is védekezésképp írom, de a hetero pasik is kiadják magukat lánynak.

Elég megnézni a leszbi kategóriát. Majd jön az a mit tennél velem? Az ollózás és hasonlók. Ezt már le lehet szűrni még melegként is, ki melyik pasi :)

2020. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
A kérdés kiírójától kérdezem, hogy HONNAN VESZI EZT? Honnan veszi hogy meleg pasik kiadják magukat pasinak? Mert szerintem ezt azért írja mert sok csaj koptatja vagy pár unatkozó tini trollkodik de egyikük se meleg... Csak ugye egyszerűbb ezt gondolni...
2020. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nos, sok az unatkozó ember és ilyen lealacsonyodó módon bánnak másokkal. Meleg a meleggel, heteroval, ez itt már sokszor alap, hogy másnak adják ki magukat. Én több kéretlen farokképet kaptam hetero pasiktól, mint meleg pasiktól, mert a kommentemre azt hitték, hogy nő vagyok. Undorító és bunkóság, úgyhogy ők is megérik a pénzüket. A hetero pasik is ki szokták magukat adni leszbikus nőnek. Ettől függetlenül biztosan előfordul olyan, amit írtál.
2020. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Miből gondolod, hogy az, akivel beszélsz meleg és nőnek adja ki magát? Én meleg vagyok és nekem ez még soha nem jutott eszembe.
2020. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!