Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Planetromeo. Kép nélkül képet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Planetromeo. Kép nélkül képet kérni?

Figyelt kérdés
A Planetromeo-n mégis mit gondolnak azok, akik saját kép nélkül vannak, azaz nincs kit még egy arckép sem róluk, de küldenek egy felkérést, hogy tedd láthatóvá neki a tieidet? Úgy kíváncsi lennék, hogy mi van a buksijukban. Ha rólam nincs kint kép, akkor talán alap, hogy ha megszólítok valakit, küldök és csak utána kérem, hogy ossza meg velem pl az intimebb fotókat. Rólam van kint arckép, rejtett mappában 18 karikás is. De Eszem-fasđzom kétfelé áll, amikor egy totál fotó nélküli, köszönés nélkül, csak egy ilyen felkérést küld, hogy láttassam vele a rejtett képeimet. Az ilyen mit képzel?

2020. aug. 17. 16:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%

Egyetertek.


Nekem meg a kedvencem, aki kep nelkul rad ir, hogy van e kedved ismerkedni? Megis mi alapon varnak valaszt? En nem fogok kepekert konyorogni. :D 26f

2020. aug. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Jaja. Nekem pl egy faszi küldött felkérést úgy, hogy a profilképe egy gólya a fán. Ezt írtam vissza: "Végülis még sosem mutogattam magamat gólyáknak." :D
2020. aug. 17. 16:50
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozik a tapasztalatlanoknál beválik

És ő tud rejszolni 1 et.

Tilcsd őket azonnal, ami nem jelenti azt hogy 1 nap múlva új címmel nem fog jelentkezni.

Ne foglalkozz vele nem éri meg az idegeskedést, a jó lásd benne van aki kiverné rád, 🤡🤩😀, kis önbizalom növelés.

2020. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Én kép nélkülieknek is írok. A normálisak azok közt vannak... A kg cm stb alapján azért el tudom dönteni van-e értelme ismerkedni. Attól hogy nem küldött egyből képet én még nem offolom. De mindenki más. Én eleve mindenkinek írok vissza mert szerintem ettől vagyunk emberek. Plusz a példa mutatás és nem a rinyálás visz előre. És ezt mindenki értse ahogy akarja. A lényeg, hogy szerintem ha normálisan írsz vissza a válasz is az lesz. Csak sokan belefáradtak a sok kamu stb emberbe de azért a kommunikációból sok kiderül szóval hajrá :)
2020. aug. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja és bocsi arra nem reagáltam hogy igen IGAZAD VAN! Kép nélkül ne kérjen pluszt. Sőt azt se tartom elfogadhatónak ha nem köszön meg semmi csak küld egy QUICK kérelmet. Utóbbi eset az egyetlen amire nem vagyok hajlandó válaszolni hisz nem levelet írt :D
2020. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

" a jó lásd benne van aki kiverné rád" De azt nem tudhatod, hogy fog-e neki tetszeni a kép, amit elküldenek neki.:D Plusz senkit nem is érdekel szerintem.


4-es, szerintem a tiltást arra értették, ha kép nélkül írnak rád képet kérvén, az ilyet én is tiltanám. Ez nem rinyálás, továbblépek tiltom, el van felejtve.

2020. aug. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Általában 3 oka van annak,ha valakinek nincs képe.


1.Bizonytalan,fél,még nem esett túl a coming outon.

2.Házas,nős vagy van párkapcsolata.

3.Ismert személy.

2020. aug. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

Velem volt olyan, hogy egy kép nélküli profil köszönés nélkül küldte a farokképet. Jelzem, a saját farkamról láttam viszont a képet. Szóval undorító ami ott megy.


Az meg hogy valaki nős vagy házas pont nem érdekel. Egy felsőtestből és egy farokképből nem fogja tudni senki beazonosítani.

2020. aug. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó :ismert személy?

Olyanok is vannak fent ezeken az oldalakon itthon?

Nem inkább vezető beosztás etc?

2020. aug. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

9/9

Van, én már nem 1 ilyennel beszéltem.

(Nevet nem írok, ne kérje senki)

2020. aug. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!